Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted ki győzne egy...

Szerinted ki győzne egy Farkas vs Pókember csatában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Rozsomák
2011. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A régi képregénysorozatban kerültek szembe egymással, valamin összekaptak. De azt hiszem, ott döntetlen lett, mert végül lehiggadtak, valami megzavarta őket, vagy ilyesmi.
2011. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Logan. 1000000% Amúgy igen, Rozsomák a helyes fordítás.
2011. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Farkas(Rozsomák) emberfeletti ereje és öngyógyító képessége okán idővel legyengítené Spidey-t. Szerintem.
2011. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rozsomáknak nincs emberfeletti ereje, az éppenséggel Pókfejnek van :)

Rozsi képes az öngyógyításra és vannak a karmai, de ennyi a képessége, na meg persze jóval tapasztaltabb és ügyesebb harcos, mint Póki, aki viszont ezzel szemben sokkal fürgébb és a pókösztönével képes megérezni ellenfelei támadásait, ill. távolról is képes támadni: hálót lő ki.

Meg persze annyit ugrál, hogy nagyon nehéz eltalálni, ugyanakkor Rozsi szervezete képes lebontani a fáradtságérzetet keltő vegyületeket, így jóval kitartóbb, míg Póki egy idő után elfárad és lelassul.

Rozsomák kegyetlen ellenfél, aki nem vacillál, ha bunyózni, esetleg ölni kell, Póki ezzel szemben jó fiú, vagyis ő visszafogja magát, az erejének csak kis részét használja harc közben, ez viszont hátrány esetében, mert Rozsomáknak csak egyszer kell betalálnia, hogy komoly sérülést okozzon, onnantól pedig a meccs eldőlt.

2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Rozsomák a helyes fordítás, de a Farkas jobban hangzik:P mind1, én is rá fogadok, közel harcban biztos hogy ő győzne, de mondjuk egy nagy város utcáin Pókinak is van esélye szerintem, de akkor is Logan a király :D
2011. okt. 27. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem hangzik jobban. Angolul is, magyarul is Rozsomák a neve, ami meg azt illeti, Farkas-nak egy másik karaktert neveznek a Marvel univerzumban, azon belül is egy Wolfsbane-nevű lányt, akinek farkasember-szerű képességei vannak:


[link]

2011. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, Rozsomák a neve, de szerintem így is értette mindenki hogy kiről van szó. Akkor egy Rozsomák vs Pókember harcban ki kerülne ki győztesként?
2011. nov. 4. 14:19
 9/10 anonim válasza:
Chuck Norris (bocs de ezt muszáj volt :D (anno volt ilyen vicc csak más karakterekkel ha jól emlékszem))
2013. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Logan a király logan a király

Itt chuck norris a király ahogy előző irta!

De póki akkor is szerethetőbb,nem akarlak megbántani de szerintem az aki inkább a gonosz erőt követi az gonosz,itt gondolok pap dorcira nem értem miért őt védik,bocs hogy offoltam de Isten ugy akarta hogy ezt leirjam

2020. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!