Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor mi a 'Source Code'...

Most akkor mi a 'Source Code' c. film vége?

Figyelt kérdés
Azt vágom h megmentette a csajt,meg az embereket,de most akkor tovább él?Nem értem.Meg ugye az elején mondták h nem időutazás és h nem tudja megváltoztatni a múltat,csak a jövőt a múlt segítségével,de mégse robbant fel a vonat végül.........?
2011. okt. 23. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy teljesen alternatív valóságba került.

"Stevens, aki nagyon tudatában van a szűkre szabott idejének, megcsókolja Christinát. Ebben a pillanatban Goodwin kikapcsolja a Stevenst életben tartó „doboz”-t és bénítja a külső üvegajtót. Stevens meglepetésére továbbra is a vonaton van, Sean Fentress testében. Egy alternatív jövőben Goodwin SMS-t kap Stevenstől, amiben elmagyarázza neki, hogy szerinte nem csak alternatív világok ábrázolására alkalmas a Forráskód, hanem ezek létrehozására is.

A történet végén Stevens elfoglalja Fentress helyét a világban, Christinával Chicago egyik nevezetességéhez közelednek, egy csepp alakú, hatalmas, csillogó fémszoborhoz. Goodwintól azt kéri Stevens, segítse Colter Stevens kapitányt azzal, hogy ezt mondja neki: „minden rendben lesz”. Goodwin a történet elején ezekkel a szavakkal nyugtatta meg Stevenst."

2011. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát ez rohadt jó:D


de még van még 1 dolog amit nem vágok,h akkor két "sík" van,az alternatív valóság,meg a valóságos valóság.


a valóságos valóságban ennek ellenére azt mondták a végén,h egy terrorcselekményt hiúsúlt meg.én most (amit írtál)ezt úgy fogtam fel h van két külön világ ,és ez a két világ nem befolyásolja egymást.mármint úgy értem,hogy az egyikbe is történnek az események ,meg a másikba is,és akkor már teljesen más lesz az alternativ valóság története mint a valóságosé nem?


tudod mit?MÁR SZART SE ÉRTEK A FILMBŐL.xDDDDDDDDDDDD

2011. okt. 24. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem nem :) félreértettél. nem egy alternatív valóság van, hanem számtalan. Egy elmélet szerint, számtalan alternatív valóság létezik. Tegyük fel példának, hogy mész hazafelé és mondjuk a rövidebb vagy a hosszabb utat választod. Mindkét irányba más döntés elé érkezel ahol ismét más utad lesz. Tehát bármit is teszel az befolyásolja a jövődet. Ezért van számtalan alternatív valóság. Persze csak elméletben, hiszen ez ha jól tudom még nem bizonyított :)
2011. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa értem:D


köszönöm a válaszodat,igazán kedves Tőled,hogy így elmagyaráztad!:) +++++++++

2011. okt. 24. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
igazán nincs mit ;)
2011. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!