Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki tag a...

Van itt olyan, aki tag a filmezz.eu oldalon és letiltották valamiért?

Figyelt kérdés

Régen imádtam az oldalt, mert szinte minden film rajta van/volt, amit meg szerettem volna nézni. Nagyon jó oldalnak tartottam, de újabban kezd bennem felmenni a pumpa, amiért már a 2. profilomat tiltották le, pedig az ég világon semmit se csináltam.

Az első profilom után írtam az egyik moderátornak, aki azt válaszolta, h ha esetleg az egyik moderátornak nem tetszik valamelyik kommentárom, nyugodtan letilthat (ami örökre szól, nem lehet feloldani)... rohadt jó, pedig ha komit irtam, azt csak olyan filmeknél tettem, amit szerettem, tehát semmi sértő. Ezután csináltam egy újat, de azt tegnap megint letiltották, csak tudnám miért? -.- -.- -.-


2011. okt. 25. 21:52
 1/6 bbrbubu5 válasza:
Az ilyen oldalokon vissza kell valahogy küldeni a filmet
2011. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez egy online filmnézős oldal, itt nem kell semmit visszaküldeni :) itt csak megnézed online, amit akarsz és ennyi :)
2011. okt. 25. 22:01
 3/6 bbrbubu5 válasza:
mia neve?
2011. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a kérdésedre nem tudok válaszolni... Viszont orvosolni lehet... Én a filmem.hu oldalra vagyok regisztrálva, nekem mindig nagyon gyorsan betölti, és nem akad meg, még a megavideo sem, hogyha regisztrálsz. És rengeteg film van.. :)
2011. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig akkor a komment miatt lehetsz letiltva.

Ott még belinkelni sem szabad,mert azonnal tiltanak,máshol meg ha belinkeled a kommentbe egy sorozat új részét,hogy ne kelljen várni a modira még meg is köszönik.

Egyébként tényleg az egyik legjobb oldal,de van ugyanilyen jóból még vagy 10.

Egyébként kell most már meghívó hozzá,ha jól tudom,úgy próbáltál már újra regisztrálni?

2011. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha egy moderátor ezt írta, akkor gondolod hogy itt másoktól jobb választ kapsz?:S

Nyílván csináltál valamit, ráadásul kétszer is.

Egyébként én úgy tudom, hogy csak az írási jogokat veszik el, a filmeket lehet nézni továbbra is, csak írni nem lehet hozzájuk.

Úgyis a film megnézés a lényeg, a vélemény meg tudod milyen dolog. "mindenkinek lehet, de...."

2011. dec. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!