Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezel helyett valami jó sorozat?

Ezel helyett valami jó sorozat?

Figyelt kérdés
Imádtam az Ezelt, ezt vártam minden este hogy a neten visszanézzem, és most hogy nincs nem tudok magammal mit kezdeni.Nagyon jó volt.Tudtok valami hasonló izgalmas sorozatot ajánlani?Nem baj ha régebbi, majd letöltöm.Még a szökés volt ami így tetszett, azon kívül jöhet bármi.Köszi
2011. okt. 26. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

én mostanában nagyyon rákaptam a sorozatokra(habár én inkább az amerikaiakra:D) de van egy aminél jobbat még nem találtam(ami am spanyol:D)

internátus vagy az eredeti címe el internado

ha jó sorozatot akarsz ezt mindenképpen nézd meg. (az első pár rész még nem keltette fel annyira az érdeklődésem de utána. nem győztem nézni... aztán mikor a 4. évad végéhez ér a sorozat akk meg olyat néztem. ezt így le se biorom nézni szóval sokkolt aztán még utána 2 évadon keresztül mindig tudták fokozni a fokozhatatlant) szóval nekem már az egész baráti társaságom végignézte és mindenkinek az első helyen áll. szóval nem fogod megbánni h ha elkezded!!!!:)


ezeket nézem/néztem még amiket szeretek:

The Vampire Diaries

Pretty Little Liars

90210

Gossip Girl

The Lying Game

Szülifeli

Castle

Persons Unknown

Nikita


remélem ezek közül legalább az egyik elnyeri a tetszésedet:)

2011. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:))
2011. okt. 27. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Bennem nagy üresség van,amióta véget ért az Ezel...Nem tudok semmit sem elkezdeni nézni
2011. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!