Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amelyikben...

Melyik az a film amelyikben egy kislányt élve eltemetnek?

Figyelt kérdés
Régen láttam, jó pár évvel ezelőtt! Egy gazdag család kislányát elrabolják és élve eltemetik. a ládában megy egy ventilátor és egy csövön jön be neki levegő. Pénzt követelnek a családtól cserébe elengedik a lányt. Nagyon jó kis film de nem emlékszem címre sem szereplőkre, hogy megtalálhassam. A végén megmenekül a lány mert megtalálja a rendőrség. valakinek nem rémlik véletlenül????
2011. okt. 28. 13:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Háát bár ebben nem kislányt rabolnak el, hanem kisfiút..., de sztem a te A VÁLTSÁGDÍJ-ra gondolsz, Mel Gibson a főszereplő...szívesen!
2016. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
21%
Bocs h nem válaszoltam, de igen az volt, köszönöm utólag is :)
2017. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Miért egy másik karival válaszoltál? Csak nem letiltották az előzőt? :D
2018. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Bár abszolút nem úgy történt, ahogy leírtad, mert sehol nem temették el élve, de megnéztem, és nagyon tetszett, úgyhogy köszi. :)
2018. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt keresed: 83 hours 'til dawn. Hátborzongató, igaz történet.
2018. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%
Kedves utolsó válaszoló. Évek óta egyszer-egyszer eszembe jutott ez a film, főleg az utolsó jelenete, de egészen eddig mindhiába kerestem. Köszönöm szépen, mert amit te írtál, az az a film. Sztem a kérdező is erre gondolhatott.
2019. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Magyar nyelvű linket tud valaki küldeni róla? Mert én csak angolt találtam.
2019. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!