Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világon legjobb horror?

Melyik a világon legjobb horror?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 14:07
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
47%

Igazat adok az első válaszolónak. Az Ördögűzőt semmi sem múlja felül, annak idején amikor adták a mozikban, külön biztonsági őröket kellett bent tartani, mert az emberek sorra lettek rosszul, és ez NEM VICC!

Mellesleg a véleményem a horrorfilmekről: a '70-es és §80-as évek filmjei leginkább a gusztustalan dolgokra tettek a legtöbbet, lásd: Hullajó, A légy stb. A mai világ filmjei közül az Utolsó ördögűzés, és a [REC]; [REC] 2 kihagyhatatlan. Az utóbbi kettőt egymás utánban érdemes megnézni, különben nem fogod érteni, mi is folyik abban a bizonyos panelházban, ahol "fertőzöttek" vannak. Az első részben úgy hiszik, egy veszettség az oka mindennek, de a másodikban... Ááh, nem lövöm le a "poént", nézd meg! Nem fogsz csalódni :D

2013. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
44%
A világ legfélelmetesebb filmje a 2013-as Evil Dead. De elég para Az Ördögűző, [Rec], Fehér zaj 2: a fény, A barlang, Az átok, Ördögűzés Emily Rose üdvéért. Ezek elég félelmetesek.
2013. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 Martin76 válasza:
60%
kedvencek temetője
2013. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
47%
nekem a mártírok tetszett a legjobban de soha többé nem fogom megnézni , a grave encountersnek csak az első része jó a 2. elég fős lett szerintem. továbbá a kísértetjárás connecticutban-t ajánlanám és a negyedik tipusú találkozásokat meg a hivatlanokat és még az odaát c. sorozat némelyik része rohadt jó :)
2013. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
36%
Az emberi szazlabu, nem tudod megnezni mert sok orszagbol kitiltottak mert tul remiszto.
2013. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
35%

lehet mondani, hogy a Parajelenségek nem horror, de sztem az, jó, persze nem a végig parázásra, hanem az ijesztgetésre alapoz

én nem szeretem a trancsírozós filmeket (azok szerintem inkább a thrillerek)


mondjuk amin csalódtam, az a Silent Hill (nem tudom melyik része), mert egy percig se féltem rajta



DE ami tuti horror lenne, ha a Penumbra c játékból csinálnának valami filmet :D

ha azt a végig fentlévő félelmet, rettegést fent tudnák egy filmben is tartani, mikor nem megijedsz, hanem tényleg rettegsz végig, na AZ lenne a legjobb horror

2013. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:

Nekem ezek a kedvenceim (nem tetszés sorrendben) :

Insidious 1. (lesz 2.)

Fürész 1-7. (azt olvastam lesz 8.)

Evil Dead remake (2013)

Végsö állomás 1-5.

Paranormal Activity 1-4. (ha minden igaz lesz 5.)

2013. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
nekem a V/H/S 1-2 jött be nagyon :D
2013. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
65%
A Ragyogás, Sziklák Szeme, Halálos Hallgatás, Begotten, Cannibal Holocaust, Radírfej- most hirtelen ezek jutottak eszembe, amik nagyon jók :)
2014. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 domcsi2000 válasza:

Adam Chaplin

Az árva

Fűrész 1-7.

Evile Dead

Ház az erdő mélyén - The Cabin in the Woods

Az ördögűző

V/H/S

Exit Humanity


Én ezeket ajánlom ezek nekem nagyon bejöttek!És még valami, akik félnek a bohócoktól (mint jó magam) akoznak ajánlom még a Scary or Die-t.

2014. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!