Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan orosz anime, ami...

Van olyan orosz anime, ami nagyon jó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

orosz? :OO

nagy fan vagyok és már nagyon sokat láttam de oroszól még sosem hallottam, nem is igen lehet mert alapvetően egy úgymond egy japán művészeti ág.

2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És melyik a legnagyobb kedvenced?
2011. okt. 28. 16:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Orosz anime? O.o Húha, életemben nem hallottam még ilyenről... Csak olyanra tudok gondolni, ahol oroszok a karakterek/Oroszországban játszódik. Most hirtelen a Tiger & Bunny jutott eszembe, de ott összesen annyi orosz dolog van, hogy az egyik srác neve Ivan Karelin. XD (amúgy csak ajánlani tudom)
2011. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az orosz és az anime üti egymást. :D

még a koreai változatoknak is saját nevül van (manga helyett ugye manhwa)

orosz szinkronnal esetleg találhatsz, de ebben nem tudok segíteni, orosz portálokon nem vagyok járatos. XD

2011. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
seikon no qwaser: orosz is, japán is, anime is
2011. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2011. nov. 25. 18:51
 7/13 A kérdező kommentje:
De ebben beszélnek is oroszul?
2011. dec. 9. 11:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem sokat, csak olyan káromkodás szinten. Meg vannak benne orosz kaják, mint a borscs vagy mi :D
2011. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudod az anime attól anime, hogy japán. Orosz animét magyarul orosz rajzfilmnek hívjuk. Az angol rejzfilm meg cartoon.
2011. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én olyasmit szeretnék, mint az Ilya Muromets i Solovey Razboynik vagy a Knyaz Vladimir. És azért írtam animét, mert igazából arra a rajzolási stílusra gondoltam, ami a japán animékben van. Az akkor nincs máshol? Mert pl. tudtommal van koreaiban is például vagy talán kínaiban is.
2011. dec. 9. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!