Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud magyar feliratot a...

Valaki tud magyar feliratot a következő filmhez: Bertolucci: La Luna (A Hold)?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud feliratot ehhez a filmhez, linkelje már be legyen szíves! Köszönöm!
2011. okt. 29. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem tudok... : /
2011. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem magyar szinkronnal van meg, a TV-bol vettem fel videora anno. Egyik kedvenc filmem. Szeretem a hebofil filmeket.:)
2011. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nekem digitalizált (tehát számítógépes formában rögzített) verzióhoz kellene!

kedves legutóbbi hozzászóló! örülök, hogy te rendelkezel ezzel a filmmel, és szereted is ezt az alkotást, de válaszod nem volt valami releváns...

2011. okt. 29. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
De igen, mert a kerdesedbol nem derul ki, hogy nem azert kell-e, mert azt hiszed, hogy nem letezik magyar valtozat, mert olaszul fedezted fel a filmet, es azert kell a felirat, hogy ÉRTSD a filmet....
2011. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
... és azt sem tudhatom, hogy miert nem segitseg, ha megvan analogban, hiszen akkor be lehet digizni.
2011. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valojaban eppen az elso valaszolo valasza nem relevans, hiszen gondolom, nem azert nyitottad a topicot, hogy mindenki, aki NEM tud segiteni beirja ide, hogy nem tud segiteni...
2011. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

akkor a tisztábban látás érdekében (ha már néhány illetőnek nem világos egy ilyen baromi egyszerű kérdés, és mindenképpen az értetlenkedés, továbbá a kérdésem kiforgatása a cél): netről letölthető MAGYAR feliratot keresek Bertolucci: A Hold című filmjéhez!


hülyék, kérdésbe belekötők kíméljenek!!!!!!

2011. okt. 30. 02:11
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként tényleg nem tudom realizálni, hogy mi a f*szt nem lehet érteni egy ilyen szimpla kérdésen/kérésen! sok okoskodó, filozofáló kötsög pöts! TISZTELET a kivételnek!
2011. okt. 30. 02:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsanat, hogy segiteni akartam, annyira, hogy meg kitalalni is ki probaltam, hogy hogyan tudnam megoldani a problenadat a rendelkezesemre allo eszkozokkel!!!!!!
2011. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...egyebkent nincs az emlitett nemiszervbol nekem.
2011. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!