Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segitetek megtalálni ezt a...

Barcelona fan kérdése:

Segitetek megtalálni ezt a sorozatot?

Figyelt kérdés
Kicsi a reményem, hogy valaki segit nekem, de egy próbát megér:D Szóval egy olyan sorozatot keresek, ami anno a TV3-on ment. Gondolom, hogy 90-es évek beli sorozatról van szó. A főszereplő egy nő és egy férfi, akik társak, valószinüleg rendőrök, minden részben egy ügyet kellett megoldaniuk. Egyetlen jelenet maradt meg a sorozatból:a két főszereplőt bezárták egy cellába, ahol iszonyú hőség volt. Mivel nagyon izzadtak a csávó levette a bluzát, még volt alatta egy fehér atlétatrikó és a csaj talán a nadrágját. A végén persze kiszabadulnak. Ez nem sok, de jó lenne ha valaki rájönne melyik sorozat is az. Akkor még csal 6-7 éves voltam, de szerettem az a sorozatot. Évek óta nem tudok rájjöni, hogy melyik sorozat volt az. Segitenétek?
2011. okt. 29. 02:41
 1/1 anonim válasza:
Talán Dempsey és Makepeace. Erre gondolok a leírásod alapján, bár akkor még nem volt TV3, de lehet aztán ott is adták. Amúgy én is nagyon szerettem.
2011. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!