Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok mostani jó thriller...

Mondanátok mostani jó thrillereket? (2009-2011)

Figyelt kérdés

A jó alatt értem,aminek értelme van,nem csak gyilkolászós,kicsit misztikus,elgondolkodtató,csavaros, mint a Titokzatos lakó.

Mondjuk most látom,h az horror-ként is írva van valahol.

Csak horror-t azért nem akartam írni,mert az h kaszabolnak össze-vissza,tele van értelmetlen véres jelenetekkel..ilyet nem szeretnék,hanem aminek értelme van,alapja is lehet a való életben...

Jó ideje nem néztem ehhez hasonló filmet,ezért ha tudtok mondani de még 2006-7-11-ig is írhattok,biztos van sok olyan amit nem láttam még :)

Azt is tudom,h sokszor van feltéve ez a kérdés,végig is olvastam őket,de a legtöbb válasz régi filmeket sorol fel..

Köszönöm előre is!


2011. okt. 29. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg ennyire visszamenőleg érdekel akkor tudok párat mert a mostani felhozatal nem túl jó.A következőket ajánlom amik nekem is tetszettek:1.Halálos hallgatás 2.Gothika 3.Kör 1,2 4.Átok(Grudge) 1,2,3 (a kettes szerintem a legjobb)5.Szem 6.Fehér zaj 1,2 7.Boogieman 8.Sötétség leple

Eddig ennyi jutott eszembe.Ezek mind olyan filmek amiket keresel.Csavaros misztikus és tele van szívbajt hozó jelenetekkel. Jó szórakozást!

2011. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!