Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez, vagy...

Melyik film lehet ez, vagy csak álmodtam az egészet?

Figyelt kérdés
Szóval a filmről annyi maradt meg, h egy kisgyerek talál egy ilyen elhagyatot kertet, és van ott egy hinta mármint a kertben ami nem is kicsi, hanem nagyon nagy.A kisgyerek mindig ha teheti akkor odajár, mert szeret ott lenni. Ennyi rémlik a filmből, ez vmiért megmaradt bennem. Valaki esetleg tudná a film címét, nagyon hálás lennék érte. Vmiért azt érzem, h muszáj megnéznem, mert elakadtam az életben és ennek most jött el az ideje. Köszönöm előre is a segítséget!
2011. okt. 30. 11:09
 1/4 Thomas200 ***** válasza:
100%

Azt hiszem a film címe A titkok kertje. Arról szól,hogy Mary Lennox kislánykorát a varázslatos Indiában töltötte a múlt század elején. Szülei elveszítése után nagybácsija, Lord Craven gyámsága alá kerül és visszatér Angliába. A szomorú idős úr nem sok időt szentel Marynek. Hosszú utazásokra indul, hogy enyhítse elhunyt felesége hiányát. A kastély és az óriási birtok eleinte nyomasztóan hat a lányra, aki lassan mégis feltalálja magát. Társakat lel helybéli felfedező útjaihoz az egyik kis szolga és a lord fia személyében. Dickon évekig ágyhoz kötötten élt apja túlzott elővigyázatosságai miatt, de Mary megjelenése szinte csodát művel. A kis csapat együtt lel az eldugott kertre, amelyet eredeti pompájában akarnak visszaállítani. Közben más titkokra is bukkannak.

Remélem ez az a film amire gondolsz!

2011. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thomas200 ***** válasza:
100%
Ebben a filmben van az a bizonyos hinta ,de az is biztos ,hogy nem álmodtad az a filmet hiszen én is láttam! :) :)
2011. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, h segítettél. Tuti, h ez az a film. Már emlékszem, legalábbis ahogy leírtad a történetét. Nagyon hálás vagyok érte. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm neked :) Szeretlek :DDD
2011. okt. 30. 11:52
 4/4 Thomas200 ***** válasza:
Szóra sem érdemes! Örülök,hogy segíthettem. :D
2011. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!