Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek rémlik ez a film?

Kinek rémlik ez a film?

Figyelt kérdés
Mi lehet a film címe? A filmben a jellegzetes jelenet az amikor hazatér az édesapa és leülnek vacsorázni a családdal és az apuka megeszi a báránynak a szemét amit a gyerekei undorral és szánalommal vesznek tudomásul.
2011. okt. 30. 15:19
 1/9 anonim válasza:
úúúristenn...miket nézel te xD
2011. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én megnézek majdnem mindent :D Ezt a filmet vagy 10 éve láttam kb. de újra megszeretném nézni, de nem tom ugye a címét. Am. meg olyan is van benne h a főszereplő srác lefekszik egy beteg csajjal akinek nemsok van már hátra...a srác meg postás vagy vmi iesmi. :D
2011. nov. 1. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
OMG azt a filmet en is lattam, epp valameik nap a TV1000-en
2011. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
es akkor szet szedik a falat mert nincs amivel tuzeljenek, es erre kilakoltassak oket az esobe...
2011. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azaz :D Már csak a film címe hiányzik. Gyerünk utolsó derítsd ki, h mi a címe !!!! Hajrá !!!! Bízok benned :DDD Menni fog !!! Remélem kellően feltüzeltelek :DD ja és még annyit, hogy kapsz sört ;)
2011. nov. 1. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:

sajna csalodast kell okoznom neked, meg magamnak(a sor miatt xD)

ilyen nincs... sehogy se ugrik be :((

2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megigerem, ha eszembe jut vagy megegyszer latom akkor irok neked :)
2011. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) Akkor a sört nekem kell meginnom, mert már ide készítettem 2 rekesszel XĐ
2011. nov. 1. 19:30
 9/9 anonim válasza:
Angyal a lépcsőkön
2017. aug. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!