Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik azok a Fonzik, melyekről...

Mik azok a Fonzik, melyekről a Ponyvaregény című filmben hallhattunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt Speier Dávidtól kéne megkérdezni, ő írta a magyar szöveget :)


Amúgy ez nem magyar szlegnduma, az eredeti szövegben is ez szerepel:


Nobody's gonna hurt anybody.

We're gonna be like three Fonzies.

And what' Fonzie like?


Kicsit utánanéztem a szó jelentésének, de nem találtam egyértelmű választ. Többen feltették már a kérdést, amit te is, és egy helyen ezt találtam:


In the old show "Happy Days" one of the main characters was Fonzie and he was known to be theee coolest guy in town, he got all the girls, wore a leather jacket and spoke smooth :)


Tehát volt egy Happy Days-című tévésorozat, amiben az egyik főszereplőt hívták Fonzie-nak, aki a legtökösebb csóka volt a környéken, minden csajt megkapott, bőrkabátot viselt és állati lazán nyomta a dumát. Valószínűleg ez egy közismert amerikai figura, és Tarantino felhasználta. Sajnos, Amerikán kívül senki nem érti ezt a poént.

2011. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a választ.A sorozatban azt a figurát Henry Winkler alakította akit az Adam Sandler filmekből már jól ismerhetünk.
2011. nov. 1. 06:10
 3/4 anonim válasza:
Fonzie egy legendás karakter! :D Előző jól leírta,Fonzie a legmenőbb karkater a Happy Days ben(ami személy szerint a kedvenc sorozatom).A Sorozat europában nem lett híres,így itthon sem,csak angolul van fent a neten is.A sorozat 1974-84 ig ment,és az 50 es évekbeli Wisconsin államban játszódik,Milwalkie ban(Sitcom sorozat).Szerintem zseniális az egész,imádom! Magyarul ne keresd kérdező,még magyar címe sincs,az USA ban vált rettentően népszerüvé.Ő Fonzie: [link]
2013. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lazyattis válasza:

Happy Days-című tévésorozat, amiben az egyik főszereplőt hívták Fonzie-nak. Arthur Fonzarelli's "Fonzie" Ahogy feljebb írták egy tag aki csak csettint és körbeugrálják a nők, rácsap a zenegépre és megszólal aminek épp meg kell szólalnia, stb.

Wiki (Fonzie): [link]

És egy video (The Fonz · Top 10 Entrances): https://www.youtube.com/watch?v=JQc9L2RbQkw


Én a film szinkronszövegéből, inkább valami okos rajzfilmfigurára gondoltam volna.

2020. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!