Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lopott idő című film vetítése...

Lopott idő című film vetítése Budapesten?

Figyelt kérdés

Most láttam a Lopott időt a moziban, és nagyon tetszett. Mindenképp szeretném megnézni anyukámmal is, de az a helyzet, hogy ő hallássérült, így csak feliratos filmeket tud nézni. Viszont ahogy néztem a neten, mindenhol magyarul beszél, vagy eredeti nyelven. Lehet, hogy nem vettem észre valamit?

Ha valaki tud feliratos vetítésről, kérem, szóljon. =)

Előre is köszönöm és mindenkinek szép napot! =)


2011. okt. 31. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmmm. Sztem ahol az van írva, h eredeti nyelven, ott kérdezd meg a jegypénztárnál, lehet, hogy a hang eredeti, de raknak hozzá feliratot! Olyan, hogy magyar hang, és magyar felirat, nem hiszem, hogy van moziban :S
2011. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az, hogy milyen nyelven beszélnek, nem számít, csak a felirat legyen magyar, bár láthatná anya is. =)

Köszi a tippet, megkérdezem, de sajnos szerintem ott csak mindennemű felirat nélkül, eredeti nyelven beszélnek.

2011. okt. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!