Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jack Sparrow miért viselkedik...

Jack Sparrow miért viselkedik úgy mint egy idióta?

Figyelt kérdés
Szerintem sokal jobb lenne a Karib tenger kalózai, ha JS nem ilyen idióta módon viselkedne.
2011. okt. 31. 20:56
 1/7 löncsi válasza:
100%

most őszintén milyen válaszra vársz?

gyakorlatilag leírtad a véleményedet ami szerintem értelmetlen mert izgalmasabb egy film ha erős személyiségűek a szereplők ha pl Jack nem lenne idióta egy csomó kalandba nem keveredne bele és a film összes vicces részlete szinte is abból származik hogy hülyeséget mond vagy tesz.

2011. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy Sparrow idióta viselkedése a film dramaturgiájának egyetlen motorja. Sőt, egyáltalán nem az.
2011. okt. 31. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

mert amit csinál az egy keith richards paródia.

ha nem ismered ezt a zenészt,aki a rolling stones állandóan beállt gitárosa és a filmben az apját játsza,akkor valóban fura lehet,hogy miért olyan.


egyébként a készítők először valóban egy igazi hősies disney karakternek írták meg js-t,aztán depp bejelentette,hogy neki ez az elképzelése és ezzel nemcsak megújította ezt a klisékben gazdag műfajt,hanem hatalmas kasszasikert csinált és oszkár jelölést kapott.

2011. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja igen,és kieth richards kiváló zenész,de tényleg olyan és úgy viselkedik,mint egy idióta.

pl 70 körül van,de a csaja valami 16 éves meg hasonlók.

nézz meg vele pár interjút,aztán nézd meg a filmet feliratosan,akkor fog feltűnni,hogy depp még a dumáját a hangsúlyát is mennyire hozza,nem csak az imbolygó részeg dölöngélését,meg nőies mozdulatait.

2011. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz, tudom ki Keith Richard.. :) Ezt nem kell ecsetelned, de számomra akkor is elég fura JS karaktere. Szerintem ninc sösszhangban a film alaphangulatával. Ha Depp ötlete volt, hát ízlésben rossz ötlet volt szerintem. Az, hogy a film kasszasiker lett nem feltétlenül Depp idióta ötletének köszönhető. A film igen látványos és kalandos szerintem JS teljesen inadekvát viselkedése nélkül is az lett volna. Nem tudom, amellett, hogy tetszik a film, a deppi karakter helyenként buzulásba átmenő, a film alaphangulatától idegen viselkedése nem tetszik. Fogadni mernék, hogy egy igazi hősi karakterrel még nagyobb siker lett volna a film.
2011. nov. 1. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik úgy mint egy "idióta" mert amikor Barbossa először kirakta arra a lakatlan szigetre nem adott neki vizet (ami ellent mond a kódexnek), de Jack megtalálta a rumot és azt itta, de a szigeten annyira meleg volt, hogy Jack hőgutát kapott és a rum csak rontott a helyzeten. Egyébként z is igaz amit előttem írtak hogy Johnny Depp ötlete volt, ami szerintem zseniális, de ha neked nem tetszik akkor nem szóllak le érte, mindenkinek megvan a maga véleménye.
2012. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!