Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a Bűbájos Boszorkák?

Mik a Bűbájos Boszorkák?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a sorozatban melyik vallás boszorkányai? Mert hogy őszinte legyek nem tudtam eldönti. Sokszor úgy hangzott hogy Wiccák, de máskor pedig úgy hogy Tradicionális boszorkányok. Most akkor melyik?
2011. nov. 3. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes ... én úgy tudom katolikusok voltak :D :P ! Oda jártak templomba volt egy rész is mikor Piper nem mert bemenni !
2011. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Félt hogy belecsap a villám. :D De a 2. évad 2. részében ezt mondja: "Nem használhatjuk az erőnket bosszúra, mert így szól a WICCA első szabálya".
2011. nov. 4. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A WICCA az nem vallás!

Az a boszorkányokra való törvények gyűjtőneve!

2011. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


A wicca, 1980 óta bejegyzett vallásnak számít, valamint Magyarországon egyháza is működik. Úgyhogy legközelebb nézz utána a dolgoknak mielőtt valami hülyeséget írsz. ;)

2011. nov. 7. 20:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


A Wicca, 1980 óta bejegyzett vallásnak számít, valamint Magyarországon egyháza is működik. Úgyhogy legközelebb nézz utána a dolgoknak mielőtt valami hülyeséget írsz. ;)

2011. nov. 7. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom nagy itt az értetlenség, elmondom! A Wicca a földön a legismertebb és legelterjettebb BOSZORKÁNYVALLÁS. Lehet, hogy katolikusok voltak, hogy keresztények között éltek addig, míg meg nem kapták az erejüket, de utána már nem tartoztak egy valláshoz sem. Igen, volt szó a filmben wicca-ról, mert rengeteg boszorkány wicca vallású, és mert mint mondtam, a boszorkányvallások közül ez a legelterjedtebb. Ha végig gondolod, a filmben nem volt szó istenről, se istenekről(a görögökön kívül). Gondolom a filmben szándékosan nem akarták a szereplőket egy vallás oldalára állítani. Abban hittek, ami létezik: lények, démonok, varázslat, mágia... És az sem jelent meg a filmben, hogy kit tartanak a legfőbb hatalomnak. Hogy Istenben, Istenekben, Múzsákban, az ördögnek, Lucifernek (ez a név sem szerepelt a filmben, mert a Lucifer a kereszténységhez köthető). :D
2012. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!