Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok ecchi animéket?

Mondanátok ecchi animéket?

Figyelt kérdés

A KissXsis-et ismerem egydül, és amiben még volt egy kis ecchi vonás, az a To aru majutsu no index és a mellékága a Railgun, de ezeknek nem ez volt a fő témájuk.

Főként olyan címeket kérnék, amiket már láttatok, és meritek ajánlani is, de ha valaki csak címeket tud, az is jó.


2011. nov. 4. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Eiken club. Két részes Ova, ami annyira rossz, hogy érdemes megnézni. Bokusatsu tenshi Dokuro-chan nem nagyon szeretem az ecchit, de ez tetszett. Akkor esetleg Ichiban Ushiro no Daimaou, de ez nekem annyira nem tetszett, egy rész után dobtam a francba.
2011. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
High school of the dead. Ajánlóm. Világ katasztrófás anime ami ecchi nélkül is tök jó lenne. Gyorsan terjedő vírusról szól és néhány középiskolás diák összefog és probálnak megmenekülni. De szerintem tényleg jó.
2011. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 5. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Mayo Chiki

100% ichigo


szerintem a 100% ichigo kicsit.. perverz. de mind1 nem tudhatom neked mi teccik :)

2011. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, az nem baj ha perverz :D
2011. nov. 9. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Seikon no quoser (nem biztos, hogy így írják)
2011. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, hát ahogy elnézem ez egy elég beteg anime :D
2011. nov. 16. 22:24
 9/9 anonim válasza:
A mayo Chiki az egyik kedvencem de a B Gata H kei is jó.
2011. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!