Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A barátság extrákkal-ban hol...

A barátság extrákkal-ban hol tűnik fel Jason Segel (Így jártam anyátokkal-ból Marshall)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 08:36
 1/5 anonim válasza:
ööö.. én láttam a filmet de ilyenre nem emlékszem :D Nem lehet hogy kevered a Rossz tanárnővel ?(abba Marshall az egyik úgymond "főszereplő")
2011. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem keverem. :D

Amúgy én is láttam a filmet, és nem emlékszem, de olvastam, hogy feltűnt benne, de csak rövid időre. :D


A Rossz tanár meg sokkal jobb lett, mint amire számítottam. Justin T. nagy arc :D pedig eddig nem csíptem, de ez az alakítása hatalmas volt.

2011. nov. 5. 08:57
 3/5 anonim válasza:
Amikor együtt nézik a romantikus filmet, mielőtt beszélnének a "teniszezésről". Ő játssza a "mackókát", aki nagyon romantikus és a barátnője után rohan az állomásra, majd bérel egy fehér hintót. :D
2011. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
téééééééééééééééééééééényleg. :D Köszi, megvan.
2011. nov. 5. 11:09
 5/5 anonim válasza:
Ha meg valaki olvassa akkor az a film az igazi vagy nem? Köszi 😁
2017. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!