Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gondoltátok volna, hogy 23...

Gondoltátok volna, hogy 23 éves volt a karate kölyök? (Kukkants be, szerintem érdekes)

Figyelt kérdés

Tudtátok, hogy Ralph Macchio aki a Karate kölyök-öt alakította 23 éves volt, amikor a film első része készült?


Én mindig azt hittem, hogy egy tinédzser srác játszik benne, olyan 16 körülinek hittem, most hogy megtudtam hogy 23 volt nagyot nevettem. Ha nem hiszitek, keressetek rá mikor született, és hogy mikor készült a film :)


Itt egy jelenet a filmből:

[link]

Itt pedig egy kép róla a filmből:

[link]


Durva nem? Manapság meg nekem mondják, hogy nem nézek ki 22-nek... Azért nála mindenképp idősebbnek nézek ki :)

Egyébként nekem tetszik is hogy fiatalabbnak tűnik a koromnál :)


2011. nov. 6. 09:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatban, fiatalabbnak tűnök-öt akartam írni :)
2011. nov. 6. 09:51
 2/4 anonim ***** válasza:
rosszakép
2011. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak gondoltam volna, hanem tudtam is. Amúgy némely infók szerint enyhe hormonzavara van, azért nézett ki olyan éretlen kölyöknek a forgatás idején.
2011. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. :O Én olyan 15-16-nak gondoltam... Azta...
2011. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!