Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc animéd/mangád...

Melyik a kedvenc animéd/mangád és miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ghost in the shell, mert korszakalkotó remekmű, ami nélkül Mátrix sem lenne, sem akciók, sem filozófia szempontjából.


HAyao Miyazaki összes filmje, mert csodálatos és varázslatos mindegyik.

2011. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

juj hát nekem nagyon sok van :))

animék közül: Inuyasha,Kilari,Vadmacska kommandó, Shugo Chara, Gakuen Alice(bár a manga sokkal jobb de nincs magyarul még fent a neten) stb.

mangák közül: Dengeki Daisy,Uwasa no Midori-kun,Get love!Field no Ouji-sama

én szeretem ez ilyen shoujo, vicces animéket mangákat szóval általában ilyeneket nézek :)

2011. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hanari7 válasza:

Most a One Piece-re vagyok rákattanva ( imádom a szereplőket és az tetszett meg benne, h mennyire ragaszkodnak egymáshoz a szereplők és az okok ill. a célok amiért csatlakoztak a csapathoz)


Mangák: hasonlóan, mint ah Fanny én is azt a műfajt kedvelem. Főleg Shimaki Ako és Ikeyamada Go műveit :D

2011. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Naruto és Naruto shippuuden, mert király anime. Nem tudom indokolni, csak tetszenek a szereplők a történet, a sinkronhangok, meg ezek.
2011. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
naruto és naruto shippuuden. indok nincs csak imádom. (nejgy azt gondold hogy csak ez az 1 animét láttam,mert már látam vagy 30-at)
2011. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Fullmetal alchemist testvériség, azért mert szerintem naon jó a sztori, nem sablonos és nincsenek benne töltelék részek és naon gyors ami miatt nem unalmas, a karakterek pedig valóságosak és teljes mértékben szerethetők a főszereplők és ami.még megfogott benne az az hogy nem tökéletesek a fsz. és nem nyernek mindig. A rajzolása lehet hogy először nem látszik szépnek naon jó az egész képileg és hangilag is (szinkron+opening), a szereplők pedig karakterhez vannak rajzolva. Nekem összesítve naon tetszett. A Naruto meg a Naruto shippuuden is jó, a sztorija és a szereplői is jók és jól van megcsinálva (képileg egyre rosszabb) és a főgonosz szervezet is naon király úgyhogy érdemes elkezdeni. (kicsit lassú, de ettől még naon tuti) Ami még tetszett az a Durarara!!, mert annak nagyon nagy arc szereplői vannak és baromi izgalmas is, úgy mint az FMA.
2011. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc mangám a Bitter virgin aminek komolyabb a sztorija, és pont ezért szeretem és bár romantikus nem csöpög végig és bár a fiú gyakran feloldja a légkört, azért mégis szomorú vmennyire és naon szépen van megrajzolva. Még nem olvastam végig de így is a sok közül a kedvencem lett
2011. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rengeteg anime van amit láttam, és mindegyiket imádom. ezért ezt nem is tudom most megmondani :D. De mangák kozul kedvencem: Dengeki Daisy, Chrno Crusade. ^^
2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc animém Durarara!!, Sket Dance, Naruto, Bleach. Lány létemre kedvenc műfajom a shounen, azon belül is a shounen-fight. Bár a Bleach vége elég összekapott lett, de nekem az volt az első animém, amit még nővéreimmel néztem. Jó emlék végül is, valamint az elképzelés is csúcs. :3

A Naruto mögé azért nem írtam a Shippuudent, mert az számomra már sok. Teljesen eltér Kishimoto eredeti elképzeléseitől és valahogy...elvesztette a varázsát. Neji, Jiraiya és még sokan mások meghaltak( "gonoszok" közül leginkább Itachit sajnálom), mindenkinek hiper-szuper ereje lett, és egyszerűen annyira rossz és vontatott, hogy abbahagytam. Ami betette a kaput az az, hogy Sasuke és Sakura, valamint Naruto és Hinata összejöttek. Sasuke mindig is gyűlölte, idegítőnek találta Sakurát, egyszer meg csak hipp-hopp beleszeret? Hagyjuk már... Naruto és Hinata szintén no comment, egy cs*szett szót nem szóltak egymáshoz egész sztori alatt, aztán ők is összejöttek? Ugyan már...

Szerény véleményem szerint, Sasuke és Naruto szingli kellett volna maradjon, egyszerűen egy üresfejű lánnyal nem bírom őket elképzelni a sztoriból... Na mindegy. Utólag is bocsi az offért.

2017. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!