Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végső Állomás 5 3D moziban?

Végső Állomás 5 3D moziban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek érdemes megnézni moziban a Végső Állomás 5. részét 3D-ben?Nekem tetszenek az előző részek, de az 5 is van olyan jó?

Köszi :)



2011. nov. 6. 18:49
 1/8 anonim válasza:
Szia :) Én múlthéten láttam, nekem tetszett bár sokan mondták hogy szerintük unalmas. Szerintem érdemes megnézned :)
2011. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat :)

Hát nem tudom, én láttam az előző 4 részét és egy cseppet sem volt unalmas, sőt...És már az 5 előzetese se semmi :)

Még válaszoljatok sokan légyszi :)

2011. nov. 6. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Én épp ma néztem meg! Nagyon jó sztem érdemes megnézni és egy kis titok! Csak akkor olvasd ha nem bánod:



Vedd úgy h ez az első rész... :DDD

2011. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Már alig várom a hétvégét, hogy megnézzem :)

2011. nov. 6. 20:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés bocsi lefelejtettem..

Nem zavaró a 3D?Vagy inkább még jó és dob rajta?

2011. nov. 6. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem rég láttam, és marha jó volt. :D Ha az előzőek tetszettek, akkor ez is fog, tuti. :D

A 3D miatt meg sokkal jobb, főleg egyes jelenteknél. :D

2011. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem jött be, láttam az összes részét, az 5-ben a végén tetszett a csattanó, az elején pedig a hidas jelenet, a többi nem tetszett. De ez csak az é véleményem... :)
2011. dec. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, megnézted? Milyen volt? :D
2011. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!