Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam, és teljesen abban a tudatban voltam, hogy 'célkeresztben' a film címe, de így nem találtam meg. A sztori, hogy egy veterán mesterlövész mellé kirendelnek egy fiatal zöldfülű lövészt, aki mellesleg még nem ölt embert, és likvidálniuk kell pár gonoszt valami dzsungeles területen, ahol a veterán egy régi tanítványa vadászik rájuk. Ha nem világos fel tudok idézni még részeket! köszönet!
2011. nov. 7. 09:40
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

[link]

[link]


Ezek esetleg?

2011. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajna nem... mindkettőt már láttam, amikor kerestem de azért köszönöm
2011. nov. 7. 10:41
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Ha tudnál még részeket mondani belőle esetleg. VAgy hogy mikor láttad, mikori film lehet, régebbi vagy 2000-es évek?
2011. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bőven 2000-res évek! Még részletek: a végén a veterán mesterlövészt elkapják és mivel már muníció sincs náluk, csak 1 töltény, ha jól emlékszem feltartja a fegyverét, felhúzza és a töltény kiesik, így a fiatal megtalálja és ő szabadítja ki úgy hogy az egyik célszemély még él, ő belopódzik a táborba, és megöli a célszemélyt utána lelövi azzal az egy tölténnyel a veterán őrét és elmenekülnek. Egy másik részlet, hogy amikor a fiatal srác először lő, akkor egy helikopteren szállítják a találkozóponthoz, de rájuk lő egy felkelő egy gépfegyverrel, akit aztán nem ő lő le, de azt hazudja hogy nem tűnjön "puhagolyónak"
2011. nov. 7. 10:48
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Ez?

2011. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) nem... azt hiszem nem csak én nem tudom miről van szó. Arra még emlékszem, hogy a veterán gonosz tanítványát, aki vadászik rájuk, úgy ölik meg, hogy a veterán csalinak használja a fiatal lövészt, és amíg a fiatal alszik, és a gonosz tanítvány körülötte ólálkodik, az öreg leszedi. De azért tőled is köszi a választ!
2011. nov. 7. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a Lopakodók

[link]

2011. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igeeeen!!!! bocsánat, csak én láttam a 2000-res években, de mégsem az! És köszönöm!! :)
2011. nov. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!