Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hó alatt? (Film)

Hó alatt? (Film)

Figyelt kérdés

Szisztok! tegnap elkezdtem nézni az MTV-n a Hó alattot. De mindig amikor ezt beirom egy teljesen más filmet ad ki. A hó alatt. Ez a címe. Hol tudnám megnézni? Jenna, Liam, Dante és Ethan egy felhőtlen sítúra után, útban hazafelé, egy csúszós mellékúton autójukkal hó falba rohannak, és a lezúduló lavina maga alá temeti őket.

A négy, összezárt fiatal között megindul az idegörlő játszmázás, a remény és reménytelenség hullámai közepette egymásnak feszülnek, várnak, igazából mégis szabadulnának már, de csak a titkok kerülnek felszínre.


2011. nov. 7. 15:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
fuhh ez ku..va jo film imádom tegnap este énis néztem már töbszöris láttam naon jo de durva is azért az egész helyzet amiben vannak .. [link] itt a linkje az oldanak amin van ....
2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
keress rá torrent oldalakon. netmozi.com-on kerestem, ott nincs fent.
2011. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:
És amúgy miért nem ásnak ki a hó alól?
2011. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mert megfagynak. De a végén mind a 4-en meghalnak :(((( Köszönöm a válaszokat!! :)
2011. nov. 7. 15:32
 5/15 anonim válasza:
nemhiszem hogy a sok hó miatt kitudnák nyitni a kcosijuk ajtaját meg am is XD. hogy ásnák ki magukat??:D
2011. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt a filmet keresem napok óta de nem találom.ti megtaláltátok?
2011. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
hol van fenn az egész film?
2011. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hülyén hangzik, de ha kitörnék valamelyik ablakot, simán kitudna valaki menni, öngyújtó, pisi,kaki..meleg olvasztja a havat.plusz valami ásó eszköz. ha nem rohadt nagy akkor feltud jutni a felszínre. ha nagy akkor benézte:D de legalább próbálkoznának, mint várnak.
2011. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elvileg nagyon mélyen voltak ://
2011. nov. 19. 18:55
 10/15 anonim válasza:
Mult héten volt a viván néztem én is engem is érdekelne hogy honnan lehetne letölteni mert nem találom sehol sem. Addig láttam mikor elkezdett a szélvédő repedni.
2011. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!