Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legjobb film a világon?

Mi a legjobb film a világon?

Figyelt kérdés
ötleteket kérek minden kategóriában...
2008. márc. 19. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
T I T A N I C
2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Az én listám! Még jó pár filmet nem láttam, de szerintem az első 10 már nem fog változni mert azokat imádom, nagyon! Csak max sok év után! Ez sorba van szóval az első nekem a legjobb! Nagyon sokat foglalkozok ezzel, mind a 710 filmet amit láttam már leosztályoztam 1-10-es skálán!

2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
De amúgy ez szubjektív lista az enyém! Szerintem a legnagyobb eszmei értékkel bíró film talán a Mátrix! De ezek is nagyon nagyok: Gran Torino, régi Star Wars trilógia, Rekviem egy álomért, Imák Bobbyért, Gyűrűk ura trilógia, Truman Show, Avatar, A.I., Wall-e, Rocky, Equilibrium, Harcosok klubja, Amerikai história X, Forrest Gump! Ezeket mindenkinek egyszer muszáj lenne megnézni szerintem!
2012. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én személyem szerint nem tudom meyik kapta a legjobb film díjat, de itt van néhány, amit muszáj megnézni, ha még nem láttátok:

Tomb Raider 2, Jurassic Park sorozat, Tolvajtempó, Sakáltanya, Pofa Be!

2012. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 origami23 válasza:
78%
CASABLANCA Nálam itt nincs vita.
2013. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 lilu 12 válasza:
Szerintem a legjobb film A csontváros.De mindenkinek meg van a saját ízlése és választása.
2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A remény rabjai (The Shawshank Redemption) nálam abszolút number one, de ez csak a személyes, szubjektív véleményem.
2016. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!