Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit mond ez a kisfiú (angol)?

Mit mond ez a kisfiú (angol)?

Figyelt kérdés

Találtam egy videót (iszonyú aranyos). A legtöbb mondatot értem is, de van egy-egy, amit nem hallok ki. (Az is elég nekem, ha csak valaki le tudja írni az angol szöveget, aki kihallja.) Amúgy meg nézze meg mindenki, iszonyat vicces! :D

http://www.youtube.com/watch?v=ct3KnfalfEI&feature=player_em..


2011. nov. 8. 18:12
 1/3 anonim válasza:

Mom: I ate all your candy. You have no more Halloween candy left.


Kid1: What?


Kid2: She ate it...The heck?


Kid1: Mooom...


Mom: Don't you guys think, you ate enough candy last night?


Kid2: No, I only had like one bag of candy... are you serious? And you ate the rest? Oh, good for you! Now you're gonna have...probably get a belly ache. That's why you shouldn't eat so much candy. Mom, that's two.


Mom: Two what?


Kid2: Two bags of candy


Kid1: 2+2=5


Kid2: That's right, it's really four, but you, Jake(?), you were so close. Did you see how much I had? I went to a lot of houses. I got...


Mom: I know, I ate it all. It tasted so good, especially the peanut butter cups.


Kid1: YOU SNEAKY MOM!


Ez az eredeti videó, ebbe nem nevetnek bele:

http://www.youtube.com/watch?v=uMuorX2mgrw

2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm! :D Ez a videó fenomenális, köszi! :)
2011. nov. 11. 23:34
 3/3 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszett :-)
2011. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!