Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetséges hogy a Part című...

Lehetséges hogy a Part című filmet cenzúrázva adták ma este le?

Figyelt kérdés
Láttam már régebben is, amikor megjelent és megnéztem ma este is a Filmpluszon és hiányoztak a végéből jelenetek. Úgy emlékszem hogy az utolsó negyed óra elég durva volt, teljesen bekattantak az emberek, egymást kaszabolták késekkel meg hasonlók. Ezek a részek teljesen kimaradtak ma este... Lehetséges hogy kivágták???
2011. nov. 10. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Sokszor ki szokták vágni a durva jeleneteket nálunk (vagy szexjelenet, rá való utalások, akár szókimondó mondatokat is, vagy bármilyen olyan részt amit valamiért nekünk nem kell(ene) látni). Sorozatoknál lehet jól megfigyelni, van aminél rendszeresen kivágnak 1-3 percet a tartalma miatt, és ha megnézed a teljes eredeti verziót az hozzánk valamiért nem jut el.


Persze ha nem láttad az eredetit, akkor nem is tudsz arról hogy kivágások történtek, ezért sokaknak nem tűnik fel (legfeljebb a kivágott játékidőt reklámmal pótolják).

2011. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Petty Clown ***** válasza:

Biztos megvágták, de eredetileg a Part-nak több vége is van!

Én annak idején még Angliában kivett DVD-n néztem meg és ott volt egy lightosabb és egy durvább vége is!

2011. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat. Ennek az az oka, hogy a durva jelenetek nélkül frekventáltabb műsoridőben is leadhatják a durvább filmeket. És persze a nézettség az első !
2011. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!