Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttad már a Paranormal...

Láttad már a Paranormal Activity 3-at? Lenne egy-két kérdésem!

Figyelt kérdés

Én angolul láttam felirat nélkül, ezért nem teljesen értettem meg mindent, maradt bennem pár homály. Először is, kiderül benne, hogy a családnál miért történtek ezek a parajelenségek?

A traillerjében azt láttam, hogy a lányok kimondták háromszor hogy bloody mary, de ez a filmben nem is volt benne. Hogy van ez?

És a végén mi volt az a sok lény? Mind démon volt vagy mi?

A kislányok miért "paktáltak" le a gonosszal?


2011. nov. 12. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa a film, pedig én felírattal láttam.:D

Valahogy így volt a film szerintem: ugye úgy kezdünk, hogy két nő egy srác festik a szobát, és észreveszik, hogy ellopták a kazettákat.

Azt a "boszorkànyok" vagy mik lopták el, hogy senki se jöjjön rá a dolgokra. Mert ugye a felvételeken azt láthatjuk amit egész film alatt, hogy fura jelenségek, megölik a pasit stb.

Ja és igen azok a lények ilyen boszorkányok, és fiú gyerekre van szükségük, ezért kellettek a kislányok, hogy majd azoknak fiuk szülessen.

Azt én se értem, hogy miért nincs benne csomó dolog, ami az előzetesben igen.

Amm ha esetleg valamit rosszul tudok szóljatok :D

2011. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a 2. részben van arról említés mi miatt vannak ezek a jelnségek(ugye az a kislányokról szól mikor felnőnek) hogy elvielg a dédanyjuk lepaktált a démonnal...a film végén nem egy szektaösszeröffenésbe fut bele a kamerás csávó?
2014. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!