Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A naruto shipundenn nek...

László22 kérdése:

A naruto shipundenn nek melyik a legutolsó része?

Figyelt kérdés
Mert én ügye ott hagytam abba ahol avar rejtek falut még építik, tsunade meg kómában van, és sasuke avar rejtek ellen megy, ezek azért elég komoly részek és jó lenne ha folytatnák mert nekem nagyon bejön az anime tetszik nagyon :) Remélem tudtok segíteni, illetve kellene még pár anime oldal ahol híreket lehet kapni az amiméről.
2011. nov. 14. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] ezen az oldalon tudod kovetni a tovabbi reszeket.


A tortenet meg folytatodik,sot eleg sok erdekes dolog fog torteni,sasuke tenyleg elindul a boszujaval a ''falu'' ellen.stb. de nem mondom meg mert gondolom te magad akarod megnezni.Az anime most is tart a 236-ik resznel,de ezeket ne nezd meg(en nem ajanlom) mert ezek filler reszek-ugymond kitalalt reszek,hogy ne erje utol az anime a mangat,semmi erdekes nem tortenik,es nem kapcsolodik a tortenthez-.

2011. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TentenNinja válasza:
most a 278. résznél tart és minden csütörtökön megjelenik egy újabb rész is.
2012. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!