Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lenne baromi...

Csak szerintem lenne baromi jó, ha Lucas-ék megcsinálnák a Star Wars KotOR-t (Knights of the Old Republic-ot) filmben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jó lenne,csak nem lucas-sal.

lucas mindig azt nézi,hogy a gyerekek is beüljenek a moziba,ezért el sem tudom képzelni,hogy leforgasson egy olyan igazi sith filmet,amiben végig a sötét oldalé a főszerep egyértelműen és a jedi-ket meg úgy mutatják be benne,mint amilyenek,gyenge naiv ábrándozóknak.

egyébként engem egy darth bane sztori jobban érdekelne,bár malak-ék sem rosszak.

2011. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyébként a sithek bosszúja sem vmi light-os

Egyébként KotOR-bol 2 film lehetne az elsőben Revan és Malak

A másodikban Jedi Exile és Sion meg Nihilus

2011. nov. 15. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:

A The Old Republicot kellene megfilmesíteni! Az átvezető animációk így is szinte tökéletesek. El tudnék képzelni egy 1,5-2 órás mozit belőle. Viszont egyet értek azzal, hogy NE Lucas rendezze. Sőt kb semmilyen formában ne vegyen benne részt. Akkor tuti jó lesz. Főleg, ha tényleg komolyabb hangvételűre mernék csinálni.

Bár, ha így átgondolom lehetne trilógia, és akkor a KOTOR1, KOTOR2 és a TOR lenne megfilmesítve. Na az lenne az igazán szuper!!!

2011. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mekkora ötlet :D

trilógia!

hát az biztos annyi pénzt hozna a konyhára hogy egy jó darabig nem kellene dolgozniuk

egyébként ha legalább olyan Sithek bosszúja hangvételű lenne akkor nem lenne rossz bár lehet tényleg odébb kéne tenni Lucas softosságát

2011. dec. 27. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Srácok van egy jó hírem! :)))


Nagyon remélem, hogy nem hűlt ki még ez a fórum, mert számotokra eléggé kellemes hírem van.

Szóval valamennyire meg is egyezik az előttem szólókkal, mivel ezt a "filmet" amit mutatni akarok tényleg nem Lucas rendezi és Kotor téma is (pontosobban a Kotor I eleje előtt játszódik kb 1 évvel)


http://www.youtube.com/watch?v=f_8dOvmBcJY


Szóval egy amerikai rajongói filmről van szó, pontosabban a Part I-ről, remélhetőleg haamrosan lesz folytatása! A rajongói film szó senkit ne ijesszen meg, mivel nagyon jól megcsinálták, nézzétek meg tetszeni fog!


Ha még szakítotok rám néhány percet akkor ezt még itt olvassátok el, mivel az angolul kevésbé, avagy semennyire nem tudóknak közlöm, hogy Január felé jön majd a Film magyar felirata, mivel én is egy ismerősöm felvettük a kapcsolatot a Rendezővel, aki megígérte, hogy hamarosan küld egy Angol feliratot amit lefordíthatunk magyarra, szóval Jó szórakozást!


Remélem egy kis örömhírt tudtam hozni! :)

2011. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az intro az nagyon jó
2011. dec. 30. 02:00
 7/9 anonim ***** válasza:
hát...köhöm:)...akkor inkább rendezze mégiscsak lucas :DDD.
2011. dec. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha több pénz lenne a dologra, akkor valamivel tényleg jobb lenne, meg azért egy lucas stílusú film is jobban bejönne, de azért gondoltam hátha tetszeni fog, meg végülis csak Kotor film :D
2011. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tudnák a játék élményét visszaadni filmben, mert túl nagy volt a szerepjátékban a szabadság. a nézők közül néhányan azt várják, hoghy jó a vége, a többiek meg Revan visszatérését szeretnék. nem lehet a vegyes hallgatóság érdekeit kielégíteni, kivéve ha csinálnak 15 filmet: jó vég, rossz vég, gonosz főszereplő de jó vég, jó főszereplő de gonosz vég, jó főszereplő aki rossz döntéseket hoz, de jó vég stb. remélem nem rontottam el nagyon a kedveteket :)
2012. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!