Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A naruto-ban az 56. résztől...

A naruto-ban az 56. résztől filler kezdődik?

Figyelt kérdés
és ha igen kb. meddig (érdemes vagy nem szabad kihagyni?) A válaszokat előre is köszi :)
2011. nov. 15. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja a naruto shippuuden-ről lenne szó :) bocsi ez kimaradt
2011. nov. 15. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
A 71. résztől nézd! (a 71. rész még filler)
2011. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és a az 56. résztől télleg fillerek vannak. Ez az előző válaszomból kimaradt.
2011. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És én csak utólag néztem meg mert nem olyan jó és átugrottam és csak mikor beértem az anime készítőket csak akkor néztem meg. Nem olyan rossz, olyan semmi kül., és ha izgat a rendes sztori akkor nyugodt lélekkel kihagyhatod.
2011. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kiyononi:) én is átfogom ugrani a fillereket mert már kiváncsi vagy hogy mi lesz
2011. nov. 16. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
te hü.lye vagy kiyonori.láttad te azokat a részeket?azok kurv@ jó részek,még akkor is,ha nem kapcsolódnak a történethez.nem az a kifejezett unalmas filler rész,mint ami a pein-naruto harc után lesznek.
2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!