Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TI meg meritek nyitni?

Baby Firefly kérdése:

TI meg meritek nyitni?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam a Gyilkolás online című filmet és aztán rákerestem és tényleg van egy gyilkoló oldal csak én nem merem megnyitni , ha megtennétek elmondanátok mi van benne ? www.killwithme.com

2011. nov. 15. 22:06
 1/10 A kérdező kommentje:
www.killwithme.com
2011. nov. 15. 22:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Fuu helyedben én is félnék ! :S Én főleg attól, hogy ez ilyen fosatós oldal, kiugrik egy kép megijeszt, de szerintem (magánvélemény) ide emberek töltik fel a gyilkosságról szóló perverzióikat, képeiket.:/ Kíváncsi vagyok rá, de szinte tuti, hogy nem nyitom meg...
2011. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megnyitottam.Semmi extra.Nem kell fosni,nyisd meg nyugodtan!:)
2011. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi van azután, hogy enter??? Nem merem :SSSS
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de mondjátok el hogy mi van benne ? :)
2011. nov. 15. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Ajaj, már tudja hol vagyok... :)
2011. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesztő nincs ezen az oldalon.Ha kiváncsi vagy nyugodtan megnyithatod!Asszem ez amúgy valami játék,ami arról szól,hgy meg kell találni egy gyilkost,de nem vagyok benne biztos.Nem kell félned egyáltalán.

Egyébként nem láttam a filmet,nem tudom miről szól és hogy milyen sztorija van ennek az oldalnak,de az tuti,hogy nincs mitől félned,mert nincs rajta semmi félelmetes!:)

21/L

2011. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
át jo akkor megnyitom , kérdező voltam 14/L
2011. nov. 16. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírod mi volt benne Baby Firefly?
2011. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát semmi ! valami szar kijött aztn volt egy játék a filmmel kapcsolatban . de azért gondoltam hogy nem raknak fel ilyet a netre -.-" csak hülyevoltam és beparáztam xD
2011. nov. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!