Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rajzfilm ez? "The Bear"

Melyik rajzfilm ez? "The Bear"

Figyelt kérdés
Régen láttam egy rövid rajzfilmet.Úgy kedződik hogy egy medve betéved egy gyárba ahol éppen ebéd vagy cigiszünet van.Nem tudom.Belekeveredik a tömegbe és mikor a síp jelzi a cigiszünet végét, a tömeg feloszlik a medve pedig ott marad védősisakkal a fején szájában cigaretta és a kezében egy pohár kávé.Aztán a művezető letorkolja hogy miért nem dolgozik....és aztán csak arra emlékszem hogy mennek a főnökökhöz az egyre nagyobb beosztású vezetőkhöz amiknek a rangját a titkárnők gyarapodása jelzi.A rajfilm azt hiszem a WB (warner bros.)gyártmánya mert a grafikája olyan mint az "éneklő békáé".
2011. nov. 16. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.Időközben megtaláltam magam is.Akit érdekel itt a youtubon:

http://www.youtube.com/watch?v=cq0a5JTSGvU

2011. nov. 20. 10:56
 2/2 anonim válasza:

The Bear that Wasn't


Aranyos kis rajzfilm

2011. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!