Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet megtalálni a Star...

Hol lehet megtalálni a Star Trek mozifilm eredeti szinkronos változatát?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy linkért nagyon hálás lennék.
2011. nov. 17. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
11 Star Trek mozifilm van, amihez mind készült szinkron. Neked melyik kell?
2011. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsőre gondoltam, amit ha jól tudom, Űrszekerek néven került forgalomba, majd átszinkronizálták a Star Trek TOS szinkronhangjaival, és Csillagösvény címmel adták le. Nos, én ennek lennék kíváncsi az eredeti szinkronos változatára.
2011. nov. 18. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Húha, az nehéz kérdés... Tudom, melyikről van szó, sajnos, a hivatalos DVD-re nem került fel egyik magyar szinkron sem, de biztos vagyok benne, hogy valami élelmes Trekker megcsinálta házilag a magyarított verziót, és nem csak a TOS-os gárdával, hanem az eredeti szinkronnal (Szersén Gyula, stb.) Úgy mondjuk nekem is kéne :)


Utána is nézek, hogy valahol letölthető-e.


nCore-on fent van az 3 verzióban is, de a két HD-nak biztosan az új szinkronja van, az xvid infójában meg nem írja, melyik szinkron van hozzá, az MTV-s, vagy a TV3-as.

A bithun szintén fent vannak a HD-k, de azok is ugyanazok, mint a nCore-on. Az xvid sample-jébe belenéztem, és úgy tűnik, az is a TV3-as szinkron.


Nos, akkor egy lehetőséget látok csak: www.startrekportal.scifi.hu


Itt biztos tudnak segíteni. Alapítótagja vagyok az oldalnak, de egy ideje nem látogatom, de ez ne befolyásoljon téged, mert ha valakinek megvan a film régi szinkronnal, valószínűleg le tudja neked másolni.

2011. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. nov. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!