Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek VV Attilát?

IDP 914 kérdése:

Ti szeretitek VV Attilát?

Figyelt kérdés
Én nagyon birom tök vicces,szerintem nagyon össze illenek a Kingával;)
2011. nov. 18. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom, tetszik a humora, a szeélyisege, csak az nem, h kizár minden érzelmet.
2011. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ő az egyik kedvencem :)
2011. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen az jobb lenne ha végre bevallaná Kingának h szereti:))) bár mostanában Kinga azért elég bunkó vele:S
2011. nov. 20. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam irritálóbbés sérültebb személyiséget, rá nézek és undorom van. Undorító volt a mai köcsögözése és kur.ára örülése Shadi kiesésekor élő adásban. Persze ez a menő és vicces Magyarországnak. Nem sirattam Shadit, de ellenséget is tiszteljük! De ezért ne haragudjatok rám, mert azt mondják, azt utáljuk másokban, amit magunkban is. Kingával gusztustalan, egoistának nevezi és érdek nőnek. Attila érdeke volt nem táncolni. Mindig magára gondol. Down kóros tekintetű Kingával álompár lennének, így remélem kibékülnek. Eszter volt a r.banc, de állítom ő nagyobb. (Gergővel is anno nagyobb volt)

Nagyon erős karakter, mindenesetre nem ismerkednék meg vele és remélem sohasem leszek kénytelen összezárva lenni ilyen emberrel. Én feledtam volna a VV játékot önként, mert megfojtottam volna! De fosért nem ülnék 20-25 évet!

2011. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát énsem birnék vele eggyütt élni...de abban szerintem nincs igazad h attila érdeke volt táncolni,pont hogy nem mert Attila nem szeret táncolni + nincs is vagy nem tartja a kapcsolatát a családjával szval nem is akarta volna megnyerni semmiért,de a kinga miatt megtette mert szereti,aztán még a Kinga ilyeneket mer mondani h undoritó az Attila meg h féreg miközbe miatta tette.
2011. nov. 23. 17:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy nem volt érdeke táncolni ezért nem táncolt. Kinga se piskóta, mert nem képes elismerni, ha hibázik. Sokmindenben hasonlítanak, de azért Attilának ez a terrorizmusa nagyon gáz. Biztos hasonlókat élt át gyerekként. Neki nem érték a család, így nem tudja, hogy a hiánya milyen nehéz, ezért nem érti Kingát. Valójában nem lehet haragudni Attilára, nem ő tehet róla, hogy kicsit antiszociális.
2011. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,eggyettértek
2011. nov. 25. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:

18:08

Nem ismered te az attilát a való életbe nem ilyen .... Ja és sokkal inteligensebb mint az ilyen nethuszár emberek mint te

2011. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ám shadi meg huzzon a jó ....ba ... Még a fajtáját se birom elviselni ..... Ro.d..ék arab senkiházi azt hiszi h mellette van az egész arab világ ..... Ezek nagy primitív emberek és valoban semmibe veszik a nőket , de olyan szinten h meg is ölik a nöket ha ugy van ....
2011. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos válaszolok, kedves előző!

Az intelligenciájával semmi gondom nincs, az intelligenciáját elfogadom. Viselkedését nem értem, mert azt gondolom magamról, hogy én jobban szeretem az embereket. Ő viszont úgy tűnik nem mindig. De ez egy érzés, nem ráció. A viselkedésére nincs mentség. Lehet intelligens, mert nyilván célzott funkciója van. Emberileg nem értem. Ez egy bezárt helyiség, ahol az ember hibáit százszor nyomják be, így abban igazad van, hogy csak a látottak alapján van véleményem.

De itt VV Attiláról van szó, nem "Igazinevű" Attiláról!

2011. dec. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!