Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kuroshitsuji című animében...

A Kuroshitsuji című animében hogyha valaki "kiszedné" Ciel szemét, akkor Sebastiannak nem ő lenne a mestere?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha valaki kiszedné, akkor gondolom megszűnne az egyezség.... nem?

éS ha utána valaki átültetné XY-nak Shieru szemét akkor Sebastian XY szolgálná? O_O

Hülyeségeken jár a fejem. D:


2011. nov. 19. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt meg lehetne csinálni, mert Sebby csodálatosan széjjel rúgná az illető hátsóját. XD Amúgy nem hiszem...
2011. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha pl. nincs ott épp Shierüvel és befogják a száját h ne tudjon kiabálni... :D Vagy valami hasonló szitu. Akkor mi lenne? xD
2011. nov. 19. 19:14
 3/14 A kérdező kommentje:
am "Sebby csodálatosan széjjel rúgná az illető hátsóját. XD" ez nagy volt XDD
2011. nov. 19. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nem hiszem, hogy akkor az egész szerződés teljesen átszállna, biztos nem lenne ilyen egyszerű. Vagy max. ha igen, akkor újra szerződést kellene kötni az új mester lelkére.
2011. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogi alapon nézzük, akkor valószínűleg felbomlana a szerződés, mivel az egyik fél nem teljesítette a kötelességét a másikkal szemben: tehát mivel Sebi nem tudta úgy megvédeni a gazdáját, hogy annak el ne vegyék a pecsétes szemét, miközben a szerződésben esett szó többek között arról, hogy minden áron meg kell védenie (kivéve ha az másként rendelkezik, mert a az is benne volt, hogy minden parancsát teljesítenie kell), akkor tárgytalannak tekinthető.
2011. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ez a válasz eszméletlen volt, grat. :D Szakadtam.
2011. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Uhh értem... És Shieruvel mi lenne? Akkor nem lehetne Sebas-chané a lelke?
2011. nov. 19. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát az hatalmas genyóság lenne, ha valaki elvehetné a szemét és a hatalmát, de a lelkét ugyan úgy vinné Sebas-chan. Nem lenne fair.
2011. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lol.
2011. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kivennék a szemét félszemű lenne és egy nagyon morcos Sebby fogadna minket.


Amúgy szerintem szem nélkül is ő a démon gazdája, mivel a tetkója még meglenne.

2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!