Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a bevésődés mit jelent az...

Ez a bevésődés mit jelent az Alkonyatban?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a Breaking Dawn első részét és abban Jacob bevésődik Bella és Edward gyereke, Renesmee iránt. De ez mit jelent pontosan a vérfarkasoknál? Jacob szerelmes lesz Renesmeebe, vagy szimplán a bevésődésnek hála csak mindig megvédi majd?
2011. nov. 19. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem az hogy beleszeret. szerintem
2011. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a bevésődés azt jelenti h úgy mond ösztönösen érzi h megtalálta az igazit, érzi h Renesmee az, és érzi h védelmeznie kell.. ez több mint szerelem, nem tud kiszeretni Renesmee-ből
2011. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

idézem a könyvből: "mintha az összes kötelet, ami az életemhez kötött, hirtelen egy mozdulattal elvágták volna, mint egy csokor lufi madzagjait.Minden, ami azzá tett, aki voltam-szerelmem az emeleten lévő halott lány iránt, szeretetem apám iránt,hűségem az új falkámhoz, szeretet a fívéreimés gyűlöletem az ellenségeim iránt, az otthonom, a nevem, önmagam-abban a másodpercben minden elszakadt tőlem- nyissz, nyissz, nyissz- és ellszált.Én nem szálltam el, egy új kötél ott tartot, Ne is egy , hanem egymillió.Nem is kötelek, hanem acélkábelek.

Egymillió acélkábel kötött egyetlen dologhoz,. az univerzum kellős közepébe."

Már nem a gravitáció kötött ahhoz a helyhez, ahol álltam.

A szőke vámpír karjában lévő kislány tartott ott. Renesmee." Legalábbis acob a könyvben ezt mondja... rem. segítettem....

2011. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ameddig a kislány nem nő fel addig csak szereti az életénél is jobban, és mindig megóvja mindentől, és ha felnő (nagyon gyorsan, meg jacob egy ideig nem is öregszik) akkor szerelmes lesz belé. de majd ez bővebben ki fog derülni az utolsó részből
2011. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyébként ez csak pszichológia :) [link] Ha a könyvből nem érted meg, akkor olvasd el ezt. Egyébként én ezt ilyen szerelmi dologban nem tudom elképzelni...
2011. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bevésődés: (imprinting más néven) Minden vérfarkasnál van ilyen. Kinél előbb, kinél később. Ebben sem hittek nagyon hosszú ideig. Ez azt jelenti, hogy ha megpillantja az élete szerelmét, akkor megtalálja egyben az éne másik felét is. Elválaszthatatlanok lesznek ezentúl. Bármit megtesznek, hogy megvédjék választottukat. Úgynevezetten, megbélyegzik az illetőt. A falkának kötelező megvédeni a falkatársuk választottját, ha félvámpír is az illető(Nessie-Jake). 1 napnál tovább nem tudnak meglenni választottjuk nélkül. Mindkét fél úgyérzi magát, mintha a lelke egy része (vagy szíve) a másikban lenne.
2011. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bevésődés valaki iránt.. az olyan hogy.. amikor meglátod minden megváltozik.. mintha hirtelen nem is a gravitáció tartana a földön, hanem ő.. semmi más nem számít.. bármit megtennél.. bármi lennél ő érte.. ♥
2012. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!