Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki egyedül moziba menni?

Ciki egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott lehet aztán ismerkedni. Szerintem nem ciki
2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én néha járok moziba és általában egyedül.

Ismerőseim nem járnak moziba, de én szeretek néha-néha, mert jó a látvány és a hangzás.

2011. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem ciki, szoktam pár embert látni akik egyedül mennek. Akik párban azok általában egy közös program keretében mennek moziba, inkább azt nézik hogy közösen csinálnak vmit
2011. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem:)
2011. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én kifejezetten egyedül szeretek moziba járni, a társaság zavar.
2011. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csak hétvégén az,olyankor tele van párokkal,tehát randihelyszíné válik a mozi és fura,hogy ott luzerkedik vki egyedül.

én fiatal koromban-14,15 évesen-mentem mindig egyedül hétköznap,minden szerdán.

akkor mindenki egyedül volt ott,szinte már ismerős arcok hétről hétre,uh abban semmi cink nem volt.

2011. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy lúzerség moziba egyedül menni, mert mit szólnak az ott randizó párok, akkor tényleg lúzer vagy.

De miért kéne neked, vagy nekem, vagy akárkinek kellemetlenül éreznie magát azért, mert megnéz egy filmet moziban, és nem feltétlenül a bnője bugyijában akar turkálni?


Én 33 évesen is egyedül szeretek moziba járni, mert a film a fontos, nem az, hogy ki mit szól, vagy gondol, vagy hogy néz rám.

2011. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

látom egyből kiemelted a rád vonatkozó részt hehe.

én kb 20 éve nem voltam egyedül moziban,mert a legsz@rabb formámban is összeszedtem vmi tyúkot hozzá,uh rám alapból nem vonatkozik.

és igenis hétvégén cink egyedül.

2011. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az lúzerség, ha randizni mész moziba, mert az azt jelenti, hogy te magad nem vagy elég szórakoztató a csajnak :D
2011. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!