Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek, ha csinálnék és...

Szerintetek, ha csinálnék és profin megszerkeszteném egy túlélóschow-t amit én meg pár ember csinál, extrám körülmények között. ( olyat, mint amit bear grylls csinál) És beadnám a discoverynek és jó esetben kérnek még több részt is?

Figyelt kérdés

AZ LENNE A KÉRDÉSEM, HOGY AMIT FENNT ÍRTAM AZ MÁR MEGTÖRTÉNT, AKKOR MINDEN EGYES ,,FILM"-ÉRT KAPNÉK PÉNZT?

ÉS KB. MENNYIT KAPHATNÉK?


Amiket fennt írtam, puszta kitaláció, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Kérem, csak normális válaszolók írjanak, őet pedig zöl kézzel jutalmazom!



2011. nov. 22. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod mit csinálnának, ha odamennél egyetlen csatornához/kiadóhoz is ezzel? Elkülenének a jó p.icsába a filmjeiddel együtt. Az ilyenekhez nehéz nagyon bekerülni, pláne úgy, hogy olyat adsz, ami már van, de ami van, az profi, a tiéd meg amatőr, otthon készült (gondolom el tudsz számolni a szoftverekkel is, amikkel készítetted; mind teljesen legális, megfelelő licensszel vásárolt)...
2011. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nincs tele ilyenekkel.

Rádásul szinte Bear Grylls sokat is csalt a filmjeiben..

2011. nov. 22. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

persze,hogy "csalt",mivel a sorozata első számú célja a szórakoztatás,nem az,hogy kicsinálja magát.

ennyi erővel bud spencer is csal,mert nem üti meg igazából paradicsomot.

egyébként meg a sorozatát elsősorban grylls karaktere viszi.

elképesztő karrier és tapasztalat van mögötte,tehát egyértelműen hiteles,agilis,vicces,önirónikus.

ez a lényeg,legyen szó bármilyen műsorról.


sétálj be spektrumhoz,mond el,hogy voltál mondjuk 5 évet a légióban,jelenleg a rendőrség terror elhárító osztagánál vagy kiképző és van egy műsorterved,amihez levetíted a pilotot.

2011. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!