Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így jártam anyátokkal. A 7....

Így jártam anyátokkal. A 7. évad végén megtudjuk, hogy ki az a titokzatos személy, vagy még lesz 8. (vagy több) évad is?

Figyelt kérdés

SPOILER: HA NEM LÁTTAD MÉG A 7. ÉVAD A KÖVETKEZŐ SOROKAT NE OLVASD EL!

A tegnapi részből kiderült ugye, hogy Robin terhes, valószínűleg Barneytól, Marshallék elvileg költözni akarnak stb. stb. nagyon olyan szaga van az egésznek, mintha szép lassan rendeznék el a szereplők életét.

A 7. évad végén kiderül minden és vége lesz a sorozatnak, vagy még várható(k) évad(ok)?


2011. nov. 22. 21:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Évadot* Bocsi, gyorsan gépeltem
2011. nov. 22. 21:05
 2/15 anonim ***** válasza:

Robin terhes???

Ba**szki. Nem tudtam, h megjelent az új rész a 7.ből és elolvastam :S

2011. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]

"The seventh season of the series was announced in March 2011, along with confirmation of an eighth season"


Azaz megerősítették a nyolcadik évadot, úgyhogy szerintem még tovább fogják húzni. Epizódonként ugrálni szoktak az években és történésekben, de évadra nézve mindig kicsit fejlődnek, megy előre a történet. Ezzel lehet még évadokon át húzni.

2011. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hanyadik részben derül ki, hogy Robin terhes? Remélem Barney az apa!!!!!
2011. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7x11-ben, ez a végszó. Következő rész dec. 5.-én jön ki (nálunk hatodika).
2011. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: Bocsi, nem akartam lelőni a poént, azért is írtam csupa nagybetűvel, hogy ha nem láttad még :S


Hát nem tudom, nagyon jó lenne, ha kiderülne már ki az a titokzatos személy, viszont akkor befejeződne a sorozat, azt meg nem akarom, kedvencem :)

2011. nov. 23. 17:42
 7/15 anonim válasza:

Robin nem is lett terhes -.- max lili de azt már tudjuk..

Robin ugye összejött valami terapeutával de késöbb szakitottak mert robin néni (:D) nem akart gyereket.

2012. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Robin nem szereti a gyerekeket, ez egy álláspont. De nem ezért szakítanak.

Van egy Robin-központú rész, amiben a gyerekeihez beszél (Ted mintája alapján), annak végén derül ki hogy csak képzelte, mivel nem lehet gyereke. Azért szakítanak, mert bár a hapsit nem zavarja az adott pillanatban ez az állapot, az egész életére nem akarja hogy kihasson ez a dolog. Mivel ő a jövőben családot szeretne alapítani, ami ugye Robinnal nem lehetséges, ezért elválnak útjaik.

2012. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"The eighth season will premiere in September 2012."

A nyolcadik évad premiere 2012 Szeptemberben lesz.

2012. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. 7. évad 12. részben derül ki,hogy nem lehet gyereke.

2. 7. évad 23.-24. részében(The Magician's code)Barney megkéri Quinn kezét,de amikor a 24. rész végén az esküvőn a menyasszony beszélni akar Teddel,akkor végül Robin jelenik meg esküvői(menyasszonyi) ruhában. :)


Úgyhogy hurrá!! :D

2012. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!