Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animések figyelem! Tudnátok...

Animések figyelem! Tudnátok ajánlani vicces, shoujo animéket?

Figyelt kérdés

Én már nem találok T-T

Viszont láttam már párat,szóval ezeken kívül ^^"

Kimi ni Todoke, Lovely Complex, Itazura na kiss(ezt utáltam), NANA, Vampire Knight, Kaichou wa Maid sama, Special A, Kami Nomi zo Shiru Sekai,Toradora!, Boku ga Ita


Aki tud, kérem írjon, esetleg véleményt is lehet az ajánlott animékről x3

Arigato ^^


2011. nov. 23. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
yamato nadeshiko shichi henge, ouran high school host club, Count and Fairy
2011. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kuragehime

Egy csúnyácska lány felköltözik Tokyoba. Több csúnya lány lakik egy házban, mindenkinek van valami mániája (vonatok, történelmi filmek, a főszereplőé a medúzák), a divatos embereket gyűlölik. Viszont egy véletlen folytán a főszereplő kiscsaj, Tsukimi összeismerkedik egy gyönyörű, divatos lánnyal, aki teljesen rájuk akaszkodik... és igazából fiú O.o

Nagyon vicces és aranyos sorozat, de mivel még jön ki a manga, az anime története nincs lezárva.

2011. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :D nagyrészüket meg is néztem, és tetszett is ;)
2011. dec. 23. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inu x Boku ss

hogy tudtad utálni az itazura na kiss-t? ember vagy te?

ouran high school

2012. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem, hogy igen Ő is és Én is emberek vagyunk mivel én az 1-ső rész után majdnem földöhöz b*sztam az új laptopom..... szal inkább ezt Mi kérdezzük: EMBER VAGY TE? :DD

Kérdezőnek: Én most néztem meg a jelelnlegi 25.részét a Kuroko no basuke-tnek...elvileg 2013 decemberén megjelenik a japán aztán fordítják a második évadját....nekem nagyon bejött, oly annyira, hogy 1 nap alatt végeztem vele....SAJNOS! akkor még van : Tonari no Kaibutsu kun-ez nagyon jó, tudom ajánlani!, Kamisama Hajimetashita jelenleg ennyit tudtam segíteni, Gomen!:D

2013. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tokyo Mew Mew <3 :3 :D
2013. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!