Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért olyan jó film A Karib-ten...

Mért olyan jó film A Karib-tenger kalózai?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a filmre,és szeretnék néhány véleményt,de csak olyat ami nem becsmérlő.

2011. nov. 26. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A karakterek egyedisége (főleg Jacké), a látvány, a sajátos humor, az izgalom, a kiváló zene és a színészek miatt.

Mind a 4 rész nagyon jó, csak kicsit kusza a sztori, de ezenkívül bravúros alakítás.

2011. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert feltámasztott egy halottnak hitt műfajt és disney filmhez képest nem naiv és gyerekes.
2011. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én elég nagy Karib-tenger kalózai fan vagyok és leírom miért szeretem.

az első ok maga Johnny Depp. annyira jól alakítja a karaktert hogy az embernek nincs szíve otthagyni a filmet.

a másik két hasonló kaliberű karakter ebből a szempontból Geoffrey Rush mint Barbossa és Bill Nighy mint Davy Jones.

ugyanakkor a látvány, az akció jelenetek pl. a második és főleg a harmadik részben

nem utolsó sorban pedig a zene. nagyon adja a hangulatot a film alá

2011. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

Nem jó film, csak szórakoztató, de az messze nem ugyanazt jelenti. Látványos, pörgős, néhol vicces is, viszont a forgatókönyv és történet színvonala a nullához közelít, csakúgy, mint a karaktereké.

Tipikus plázamozi kukoricával, de hamar felejthető, és csupán arra az időre nyújt kikapcsolódást, amíg megnézed.

2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én valójában Magyarország egyik legnagyobb rajongója vagyok,és tesztelni akartam,ki hogy reagál a kérdésre. Az első hárommal tökéletesen egyet értek,különösen a 3. hozzászólással. Szerintem mi ismerjük egymást :).

Kedves 4. hozzászóló: Szerintem nincs igazad. Nem felejthető film,és nem jó kukoricát bevinni e négy remekműre,mert nem hallod a filmet! :D

2011. nov. 29. 15:48
 6/17 anonim ***** válasza:

nálam nagyobb rajongó lennél? :D

én tavaly téli szünetben amikor unatkoztam a Karib-tenger kalózai wikipédiát olvastam XD

[link]

2011. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok: nem az a lényeg, hogy kinek van igaza, hanem hogy olyan vélemények érkezzenek, amik nem becsmérlőek, és ne kezdjenek el a válaszolók egymást anyázva őrjöngeni. Nekem az a véleményem, amit írtam. Johnny Depp jó volt ebben a karakterben, de ha az egész filmet nézzük, akkor - számomra legalábbis - unalmas látványpékság az egész, aminek semmilyen mondanivalója nincs, csak egyik akciójelenetből esünk át a másikba. Elfogadom, hogy sokaknak ennyi is elég egy jó moziélményhez.
2011. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!

Én az első hármat fejből tudom. Ha mondasz egy szöveg részletet,megmondom melyik részben van, és annak melyik jelenetében. Ugyan így a képekkel és a zenékkel. Johnny Depp rajongó,pedig azért vagyok az egyik legnagyobb,mert csak azért mentem Velencébe,hogy láthassam a hotelt ahol forgatott és ahol járt,persze be is mentem:)

2011. dec. 1. 15:33
 9/17 anonim ***** válasza:

nem rossz :C

oké akkor játszunk (@°.°@)


- az emberek úgy tartják a kalózokról hogy fantáziátlanok a névadáskor. egyszer volt egy emberem akinek nem volt meg a fél szeme és a fél karja

- és hogy hívta?


na mi a megoldás?

2011. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Larry! ;)

3. rész amikor a Roncs-szigetnél vannak ahol a Roncs-öböl és a Roncs-város is van. Ugyan az a zene megy előtte ami a végén is van mikor Elizabeth és Will elválnak.

2011. dec. 1. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!