Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nyolcvanas években láttam...

A nyolcvanas években láttam egy filmet, ahol a férfinak valami baleset miatt amnéziája volt. Mi a film címe?

Figyelt kérdés
Az maradt még meg bennem, hogy szép, kertkapcsolatos nappalijú házuk volt és a feleség egy régi ezüst színű Porsche 911-essel ment érte a kórházba. Ha valaki tudná a film címét, hálás lennék.
2008. márc. 24. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szilánkok

Igaz hogy 1991-es a film,de hasonló!

A Merrick házaspár súlyos autóbalesetet szenved.Amig azonban a feleség judith miután kiesik az autóból,könnyebb sérülésekkel megussza,férje Danre életmentő plasztikai műtétek sorozata vár,miközben félő,sokk okozta amnéziája miatt nem sokmindenre fog emlékezni addigi életéből.Miután kiengedik a kórházból,ugy tűnik mégis boldog élet vár rá,gyönyörű feleséggel és jól menő vállalkozással. Ahogy azonban Dan felveszi a mindennapi ritmust,egyre több nyugtalanitó dologgal szembesül,míg végül az a szörnyű gyanú ébred benne,hogy felesége és annak szeretője megakarják őt ölni. Sőt talán az autóbaleset sem volt véletlen.

Szines szinkronizált amerikai thriller.

Nagyon jó film,ezt garantálom neked,de nem ez az amit kérdezel. Sajnálom csak ezt ismerem!!

2008. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon köszönöm. Mindenképpen közelebb kerültem. Rákerestem és ahogy elolvastam a tartalmát, nagyon olyasmi, mint amire gondolok. Megpróbálom megszerezni (láttam is egy weblapot, ahol DVD-n hirdetik). Még az sem kizárt, hogy rosszul időzítettem és ez az a film. De ha nem, akkor is ígéretes. üdv
2008. márc. 25. 07:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta megnéztem többször is, nem ez az, de nagyon jó film volt, köszönöm az ajánlást.
2008. ápr. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!