Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Még régen láttam egy filmet, nagyjából a sztorira emlékszem, de a címére nem. Ha bármi infót tudtok mondani róla megköszönöm.


Valamikor a 80-as 90-es években készülhetett.

Egy szőkehajú gyereknek (12-13 éves) volt egy fehér nyuszija. A gyerek zseni volt és valamilyen iskolai versenyre épített egy gépet. A film elején a gyerek nyuszija meghalt, mert már nagyon öreg volt. A gyerek éjszaka kiszökött és a gép segítségével feltámasztotta a nyuszit, de egy másik, egy gonosz lény lelkét töltötte át a nyusziba. Kb ennyi maradt meg.

Volt egy jelenet, amikor a gyerek kiszökött. A szülei a nappaliban ültek, és az anyja azt mondta, hogy milyen csendes a gyerek. Az apja felment, hogy megnézze rendben van-e. A gyerek az ágyon feküdt, és amikor az apja belépett a szobába valami ilyesmit mondott "Apa? Ugye tényleg te vagy az? Már nagyon álmos vagyok." Erre az apja: Ok, jó éjt (vagy vaalami ilyesmi. Elindult kifele, már majdnem kilépett az ajtón, amikor a gyerek megszólalt: "Apa? Ugye tényleg te vagy az? Már nagyon álmos vagyok." Az apja lerántotta róla a takarót és kiderült, hogy egy robot fekszik az ágyban, akit a gyerek erre programozott be, hogy később tűnjön fel, hogy kiszökött.


Így leírva elég hülyén hangzik, lehet hogy szörnyű film, de kb hét éves lehettem, amikor láttam, és nagyon idegesítő, hogy nem tudom, hogy mi ez. Légyszives ha tudod a címét, akkor írj. Köszi!!


2011. nov. 27. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom, de itt talalsz filmcimeket amikben nyuszik jatszanak/szerepelnek :)

[link]

2011. nov. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!