Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van olyan oldal ahol le...

Tamy kérdése:

Hol van olyan oldal ahol le lehet szedni a Twillight második és harmadik részének a zenéjét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

hát bocsi az egyszerű kérdésemért de csak annyit tudok mondani hogy torrent :S (vagy google -> beírod

twilight new moon soundtrack torrent

twilight eclipse soundtrack torrent)

bár lehet hogy tévedek, azt is megpróbálhatod hogy csak azt írod be twilight new moon soundtrack download és kiad valamit ami nem torrent bár ezt kétlem

2011. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*válaszomért
2011. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. rész:

*****

Rákattintasz arra, hogy "Download now", majd a szürke téglalapban a "Slow download"-ra. Azután visszaszámol, s ha végzett, akkor arra, hogy "download file".

3. rész:

*****

Legörgeted oda, hogy "Slow download" (szürke téglalapban), katt rá, aztán visszaszámol, majd ha végzett, írd be a fehér téglalapba, amit kiírt, majd katt a "Submit"-re, aztán "Download".

Bocs, ha felesleges köröket futottam és tudod, hogy működnek ezek a letöltések, csak elég sok emberkével jártam már úgy, hogy csak linkeltem, aztán meg szegénykém nem tudta, hogy ott mit kell csinálni. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:))
2011. nov. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!