Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a My Little Pony...

Ki nézi a My Little Pony Friendship Is Magic sorozatot?

Figyelt kérdés

Én imádom pedig nem vagyok homokos! :D

16/F


2011. nov. 28. 19:50
 1/9 anonim válasza:

Ééééén!

És naggyon tetszik, imádom.

Csakannyi a bajom, h eddig youtube-on néztem az első évadot, mostanában viszont nem találom a 2. évadot...Te hol nézed? Letöltöd?

24/L

2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17 éves unokaöcsém az nézi ezerrel igaz angolul, és teljesen fanatikus lett. Kíváncsiságból én is belenéztem egy részbe kb 5 percig aztán meguntam :) De ha neked tetszik akkor nézd, nem értem mijó van benne, de Amerikába ha jól tudom ott többnyire a felnőttek nézik ezt szóval teis nézheted csak itt nálunk kicsit furának tartják ezt :D
2011. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/user/EnormousMacintosh

én itt nézem, folyamatosan fordítja a 2. évadot is!

:D

2011. dec. 6. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátommal szeretjük nézni. :D:D Teljesen fanatikussá tett eddig mindenkit, aki nézte. xD

Depig 20-on túl vagyunk már. :D

2012. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

28 vagyok és pasi, de miután húgom mutatta, nem bírtam abbahagyni, annyira zseniális ez a sorozat. :) Igazából semmi lányos nincs benne, teljesen univerzális dolgokról szól, ezért sosem értettem, akik emiatt buz1nak néznek másokat.

Egyébként sajnos a magyar szinkron rettenetes lett, de angolul hibátlan, aki teheti, úgy nézze.

*brohoof*

2012. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

brohoof az előttem szólónak


Imádom a sorozatot. Már alig várom augusztusban a 3. évadot

Remélem nőni fog itt is majd a Brony társadalom :D.

2012. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 15 vagyok, nem rég kezdtem el nézni és mind a sorozat, mint az utána készült fan dolgok és meme-k is nagyon tetszenek.
2012. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én /)
2013. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anonymus :D válasza:

Én is :D 12/L (attól még hogy 12 vagyok, szerintem 20 éves koromig legalább nézni fogom :D vagy addig, amig az összes évad le nem jár :))

(\

2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!