Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking dead, szerintetek...

Walking dead, szerintetek most mi lesz?

Figyelt kérdés

Nah ugyebár most várhatunk februárig, de nem tudom ki tudnak e hozni valamit ebből az utcsó 6 részből, oké hogy ez a félévad záró utolsó 10 perce jó volt de mi lesz az utolsó néhány résszel ha az is ilyen sablonos uncsi szappanopera szerű valami lesz, én nem olvastam a képregényt de azt hallottam, hogy merőben eltér a filmtől, szóval ha valakinek vannak valami ötletei a folytatással kapcsolatban, vagy pl olvasta a képregényt és ebből következtet ezt azt akkor arról szívesen olvasnák.


Ott fogják hagyni a farmot?

Melyik karakter fog meghalni, ugyebár Shane nagyon esélyes mert képregényben meghalt de nem tudom innen ki merik e írni ?!


Szóval a véleményetekre vagyok kíváncsi a folytatással kapcsolatban és hogy melyik karaktert szeretitek és melyiket nem ?


Köszike, 20L


2011. nov. 29. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
rohadt jo ez a sorozat, én csak ezt az egy sorozatot nézem mást nem, ez szerinem nagyon el lett találva, és a folytatásban nem tudom milesz csak remélem hogy Daryl tul éli :D mer ugybár ő a kedvencem :D
2011. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha otthagyták volna hamar a farmot, akkor a 2. évadban megismert új szereplőknek annyi lenne, talán ezért nem tették. Bár a kiskínai barátnője velük tarthatna, az öreg meg nem fog annyira hiányozni, a többiek meg inkább csak statisztáltak.

Sokat dobna a leült történeten, ha újra nekiindulnának járni a világot. Mondjuk azt is megértem, hogy Sophiát nem akarták otthagyni, mert a remény - főleg ha egy gyerekről van szó - az utolsó pillanatig él.


Daryl a kedvencem.

2011. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!