Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach-ben az összes espada...

A Bleach-ben az összes espada meghal? És Aizennel mi történik végül ki nyírja ki? és van az a ne vagy ki aki ilyen kicsi és 1 nő lesz belőle.

Figyelt kérdés

vele mi történik?

és Noitra is kinyiffan?


2011. dec. 2. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Aizen sosem hal meg, bezárják úgy 20000 évre. Neliel Tu Oderschvank sorsáról nem tudunk meg sokat, mi lesz vele a későbbiekben. Espadak halála jó kérdés, Grimmjow nem tudom, meghalt-e, ez nem egyértelmű.


Aizen-t Ichigo és Urahara közösen gyengítették le, megölni nem lehet.


Nnoitra szinte biztos, hogy meghalt, hiába a jól a regenerációs képességei.

2011. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Máris pontosítok: Grimmjow nem halt meg, a többiek igen. (Azt olvastam, hogy Grimmjow-val tervei vannak Kubo-nak, szóval visszatér majd valamikor a Bleach-be)

Még állítólag Tia Hallibel az, aki nem halt meg az Espadak közül.


Bár nekem sántít ez a dolog, nem tudom, mennyire lehet ezekben a forrásokban megbízni. Majd hiszem, ha látom.


Forrás: [link]

2011. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem köszi.


nem tudom...olyan furcsa, hogy neil meg nnoitra beszélgettek harc közben...mintha valami kapcsolat lett volna köztük....bár nekem Nnoitra volt a kedvencem a bleach-ben...kár érte:S

2011. dec. 9. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kubo következetlen, vagy csak elrakja a legtöbbször a lehetőséget, hogy visszahozzon valakit később. Szinte sose mutatja, hogy egy espada meghal, csak, hogy vérzik és szenved, meg a talajon hevernek. Vagy csak nagy végső nyissz és utána nem látod az áldozatot. Normál esetben ha egy hollow elfüstől, akkor feloldódik a levegőben, vagy valami hasonló effektust produkál. A legyőzött espadák közül tán csak az első pár gyengusabb halt így meg. Meg persze a kis halálcsontis Barragan és a denevér. A többi mindig csak összeesik, semmi effektus a végső elfüstölésre. Mondjuk lehet Kubo nem akar csak egyszerűen mindig szájbarágós lenni, de akkor is zavaró.

Aizent meg scak elzárni tudták, de megsemmisíteni nem. ELrakták a kamrába párezer évnyi pihenésre és most mindenki boldog. :D

2011. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom...olyan furcsa, hogy neil meg nnoitra beszélgettek harc közben...mintha valami kapcsolat lett volna köztük....bár nekem Nnoitra volt a kedvencem a bleach-ben...kár érte:S



Korábban Neilel volt az egyik espada (még Gayzen rakoncátlankodása előtt). Többször is vigyázott Noittrára, meg megkegyelmezett neki ami nagyon idegesítette a sáskát. (azt mondta Neilel, hogy azért teszi ezt, mert gyengébb a sáska. cseppet kisebbségi érzése lehetett ettől Nnoitrának) Összedobtak Szayel Aporroval egy csapdára/orvtámadásra valót és helybenhagyták a kiscsajt. Megrepedt a maszkja, elvesztette az ereje és emlékezete nagyját. Kb ennyi a múltjuk. De ez benne is volt valamelyik részben.

2011. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!