Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik ezek a filmek?

Tiemti kérdése:

Mik ezek a filmek?

Figyelt kérdés

Egyik film címre sem emlékszek, de nagyon szeretném megnézni őket, szóval, ha valaki tudja megköszönném, ha leírná.


FILMEK:


I. cím: (valami vadvízi szörfösök xD de ilyen néven nem találtam filmet)

story: pár fiatalabb emberke elmennek egy szigetre ahol szörfözni szeretnének, de mivel még nem voltak azon a szigeten gondolják, hogy elmennek kirándulni egyet , közülük 2 nem akar elmenni és ottmaradnak a hajónál a parton... később visszamennek megnézni őket de persze mindegyikük eltűnik + a csónakkal is történik valami. (elaludtam)

később: terroristák vannak a szigeten és elrabolják őket, a csajokat megerőszakolják. Valami ketrecben tartják őket, megszökik 1 csaj meg 1 csávesz. De a fő nyomkövető terrorista nyomukba ered. Kb szörfözés nemvolt benne de vmi ilyenről szólt.


II. Van valami csaj, elég idióta. Elmegy a templomba és bemegy a gyóntatóba, ott pedig valami ilyesmit mond: "Atyám vétkeztem ... " pap: "és mi a gond lányom" csaj:"Nincs rajtam bugyi" kb ennyire emlékszem, de jó lenne megtudni mert hányingerem van annyit röhögök naponta ezen a poénon.


III. Ez egy jó film, egy gyilkosról szól aki, ha meghal akkor átköltözik a lelke a legközelebbi testbe. A végén egy nyomozó kideríti, hogy mi folyik ott és elcsalja egy havas hegy tetejére. Megmérgezi magát asszem és lelövi a tagot. Örül a feje és nincs test amibe költözhetne. De arra jár egy kóbor macska és átmegy abba. Elmegy a városba elüti 1 kocsi és vége...


IV. Vmi ilyesmiről szól: van két fogyatékos fiatal csávó, az egyik kicsit dagadtabb az apja elrabolja a csáveszt és odaköti a radiátorhoz, akkor jön az apjának egy női haverja és ilyet beszól: "olyan hideg van mint a boszorkány csöcse!! XDDD" és a két csávó próbál megmenekülni.


V.Drogos csávóról szól aki beakar lépni az FBI ba vagy valami ügynökséghez. Amikor hívják hogy menni kéne vizsgálatra akkor vizeletet hamisit mer előtte füvezett. Arra nememlékszem hogy fölveszik e. Késöbb haverjával füvet csempésznek át mexikobol és el akarja adni de valamiért rájuk támadnak menekülni probállnak az autoval de utánuk lőnek shotival és átviszi az autot és haldoklik and szenved and lelövi a haverja (sokvolt az 'és')


VI.Az elején világvégéről papolnak egy színház előtt. Aztán valami gázt engednek el ott. Sokan meghalnak és itt elaludtam. Utánna, amikor felébredtem már mászkált a nyomozó főszereplő és gyilkolta az embereket, vagy hullákat talált, erre már nem emlékszem. Elhagyatott épületekben volt és feldarabolt hullák vagy ilyesmi.


VII. Elején valami kiscsaj felgyújt 1 házat , vagyis ugy van beállitva. Valami elmeorvos foglalkozik vele és ilyesmi esetekkel. Kiderül, hogy valami kapcsolat van köztük. Végül kiderül hogy az orvos a gyilkos és valami bányába ássa el a hullákat.


VIII.Egy zsido kislnayrol szol, aki a teton el es tolokocsis meg nem lat es hall es beszel, de naplot ir. Valami ilyesmi.


2011. dec. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyolcadik filmre van két tippem is.


Az egyik a Helen Kellerről szóló film, A kismadár. Ő vak, néma, süket lány volt, azt hiszem.


A másik Anne Frank. Ő naplót vezetett amíg bújkáltak a családjával. A film címe Anne Frank naplója.


De süket, naplót író zsidó kislányos film nem rémlik sehonnan. Azért remélem segítettem! :)

2011. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

III. Letaszítva

[link]


V. Nehéz idők

[link]


A többit nem tudom.

2011. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! 8/3 megvan :D
2011. dec. 2. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

IV. :Leszbikus vámpírok gyilkosai

[link]

trailer: [link]


ezt???

2011. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
VII. sztem a Hívatlan vendég
2011. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!