Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Emberi Százlábú 2 tényleg...

Az Emberi Százlábú 2 tényleg Fekete-Fehérben van csak?

Figyelt kérdés
Létezik az,hogy az emberi 100lábút csak Fekete-Fehérben lehet megnézni??? Mekkora egy rossz :D
2011. dec. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. rész fekete-fehérben készült el. Ez szerintem egy nagyon jó ötlet az alkotóktól.
2011. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Mondjuk kettős érzelmeket keltett bennem...Egyik oldalról nézve nem örültem mert vártam a színhatásokat...,de ha belegondolok az érzelmi oldalba akkor ebben az esetben a fekete fehér hatás kelte feszültség és a nyomasztás tényleg ütős :D

Ennek ellenére jó film :D

2011. dec. 2. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
ha olyan,mint az első,akkor az még csak ront a helyzeten,hogy fekete-fehér.egyébként milyen, te már láttad?(azt mondtad,hogy jó film,szal gondolom igen).
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Szerintem jobb, mint az első, szinte minden tekintetben.
2011. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen én tegnap néztem meg . Nekem tetszett és tényleg jobb mint az 1.. És kicsit másabb is. Érdemes megnézned :D


Köszi a hozzászólásokat 8)

2011. dec. 3. 08:21
 6/9 anonim válasza:
94%
A második valóban "jobb" mint az első, bár érződik hogy nagyon túl akarták szárnyalni az első részt, pedig az is eléggé nyomasztó és ütős volt, a lényeget tekintve. Az más kérdés, hogy gagyi módon volt megcsinálva. Bár a főszereplő (orvos) nagyon jól alakított szerintem. De ez a második... Én nem tudom, honnan szalajtották ezt a fazont, ezt a parkolóőrt, ez egy színész, vagy csak megláttak az utcán egy ilyen "lényt", és felkérték hogy játssza el a szerepet? Az biztos hogy annak ellenére, hogy egy szót sem szól egész idő alatt, nem volt könnyű dolga. Hacsak alapjáraton nem egy degenerált beteg állat, és akkor csak önmagát adta. Nem tudom, de engem nagyon kiakasztott ez a második rész, napokig a hatása alatt voltam, úgy összességében minden miatt, a fekete-fehér hatás is rátett egy lapáttal (talán jobb, hogy nem szinesben láttam azt a sok vért, kínzást), így még nyomasztóbb volt. Bár nem tartom egy nagy alkotásnak, de mégis úgy gondolok rá, hogy sok thrillert, horrort láttam már, de ez viszi a pálmát. Elgondolkodtató, hogy van olyan BETEG ÁLLAT akinek ez a forgatókönyv egyáltalán eszébe jutott, és még meg is filmesítette..... Még szerencse, hogy csak filmen hozta létre, a százlábút... Csak remélhetjük, hogy a világban valahol tényleg nincs egy ilyen fazon, aki megnézi a filmet és valóra akarja váltani.... Totál kikészültem a filmtől, az ötlettől és a kivitelezéstől egyaránt. Borzalom.
2012. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kicsit utánanéztem és csak ebben az egy filmben játszik Laurence R. Harvey (Martin)és mindezek mellett Ő a producere is a filmnek Ashlynn Yennie mellett.( Az első részből visszatérő Nő). Én ahogy néztem nem tudom,hogy miért de bennem színesen maradt meg :) Bizonyos részeket kiszínezett az agyam.ezért is tettem fel a kérdést,mert amikor megnéztem az előzetest és utána elindítottam a filmet kicsit megdöbbentem,hogy mi ez ? :)


Köszi a hozzászólást 8)

2012. jan. 2. 10:06
 8/9 Kane2000 válasza:
Mind a 3 undorító film, a 2. az elsőnek a koppintása amúgy is az eredeti az első rész ért valamat!
2016. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kane2000 válasza:
Amúgy is hülyeség, a 2. részben a csávó semmi érzéstelenítőt altatást nem használ.. rég meghaltak volna az alanyok elvéreztek volna egyszóval gagyi utánzat....
2016. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!