Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter-nek vagy az...

A Harry Potter-nek vagy az Alkonyat-nak van nagyobb rajongótábora?

Figyelt kérdés

2011. dec. 4. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy a harry potternek
2011. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Harry Potternek.
2011. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Harry Potter. (mondom ezt úgy, hogy régen nagyobb Alkonyat fan voltam, mint HP rajongó, de mostanára az egyensúly újra rendbejött) HP*_*
2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a hp több embert érdekel mindkét nemből,tehát annak.

a reklámhadjárata is 100xos volt.

az alkonyat egy nemnek tetszik és nekik is készül,tehát ilyen szempontból behatárolt.

2011. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a Harry Potter jöhet szóba. Szó se róla, engem az alkonyat is magával ragadott, de közel sem annyira, mint a Harry Potter-sorozat. Valami iszonyatosan zseniális. Nem tudtam letenni. Ha valakit érdekel, nagyon szivesen beszélgetnék vele emailben a Harry Potter-kötetekről. Email cimem: annaveronika@gmail.com. AJÁNLOM EZT A KÖNYVSOROZATOT MINDENKINEK!!!
2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem egyértelmű h Twilight,mert imádom a szerelmes storykat,és kedvenc film/könyv,de a Harry Potter régebbi,és tény,hogy ezért a rajongói tábora is nagyobb.(és ahogy az egyik válaszoló is írta, a Harry Pottert a fiúk is és a lányok is szeretik, míg a twilight-ot a fiúk nemigazán..) és szerintem ha csak a lányokat nézzük,akkor a Twilighté a nagyobb. (;
2011. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BIZTOS VAGYOK BENNE, HOGY A HARRY POTTER!!!
2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!